Turkcell Superbox İle Artık 4.5G Hızında İnternet Her Yerde

Bu yazımızda sizlere Turkcell Superbox , Wttx yani wireless to the x i tanıtacağız. Yaklaşık olarak 700g ağırlığındaki bu inovatif ürün kablosuz olarak her yere mantığı olan 4.5LTE üzerinden geniş kullanım ağı ile çalışmaktadır.  Yüksek upload (karşıya dosya aktarım hızı) sayesinde youtuber veya twitch yayıncıları için aranan kan gibi görünüyor.

Turkcell Superbox’ın üstün derece heyecan verici deneyimi gittiğiniz her yere taşıma olanağını sunmakta, Huawei B618 LTE modem ile bağlantı sağlanıyor ve üründe toplamda 2 Adet Lan(RJ45) ve WAN bağlantı noktası (RJ45) girişleri mevcut, Bir adet USB 2.0 bağlantı noktası (Maksimum 500 mA akımı destekler), ekstra optimize kalitede Bir ses verisi bağlantı noktası (RJ11) ve WINN’ın aksine 32 kullanıcıya kadar wifi desteği sağlıyor.

6 Adımda Turkcell Superbox İncelemesi

 1. Hızlı Ve Sorunsuz Bir Kurulum Deneyimi!

Turkcell Superbox kurulumu almış olduğumuz geri dönüşüme göre çoğu zaman aynı gün saatler içerisinde teslim edilerek kurulumu yapılmaktadır! Teslim ve kurulum süreci maximum 3 iş günü içerisinde gerçekleşmektedir üstelik bu süre olağandışı durumlarda bile 3 iş gününü geçmemektedir.

2. Altyapı Veya Boş Port Yok Derdine Son!

Taşındığınız ofis, ev, yazlık veya benzeri lokasyonlarda bazen can sıkıcı şekilde altyapı olmayabiliyor veya altyapı var fakat hizmeti kullanacak kişi sayısı dolu yani sizin için boş port kalmamış. Başka internet hizmeti kullanabilmeniz için ancak birinin kullanmış olduğu hizmeti bırakması gerekiyor, tüm bunlar can sıkıcı değil mi. Evet öyle ama canınızı sıkmanıza gerek yok. Turkcell Superbox (wttx) ürünü sizlere hızlı kurulumu ile altyapı veya boş port olmasa bile internet deneyimini gittiğiniz heryere taşımanızın ayrıcalığını sunmakta.

3. Simetrik Veri Transferi Deneyimini Çok seveceksiniz!

Normal sabit altyapı hizmetlerinden ayıran çarpıcı bir özellik görmek isterseniz aldığınız hizmetin en az 1/2 oranında ve bazı yoğunluk olmayan zamanlarda almış olduğunuz internetin download oranına doğru orantılı şekilde upload (karşıya yükleme hızı) ayrıcalığını sunmaktadır. İnternete (karşı bilgisayar veya depolama alanına) bir şeyler yüklemenin keyfini yaşamanız için Turkcell Superbox hep sizi düşünür.

4. Fiber İnternet Hazzını Turkcell Superbox İle Yaşayın!

  • Oturduğum muhite henüz fiber internet gelmedi mi ?
  • Adsl ve türevi internet altyapıları size yeterli gelmiyor mu?
  • İşinizle alakalı yetiştirmeniz gereken önemli bir göreviniz var ama sürekli takılan videolar canınızı mı sıkıyor ?
  • Hd kalite izleme listeniz var ama yüksek çözünürlükteki listeniz uzun uzun takılıyor ve buna canınız çok mu sıkılıyor ?

Evet yukarıda bahsetmiş olduklarımız gerçekten sizi bunaltan sorular ise üzülmeyin çözümü Turkcell SUPERBOX’DA . Fiber İnternet deneyimini aratmayacak, keyifli ve eğlenceli zaman geçirme olanağı tanıyacak te ürün Turkcell Superbox.

Huawei B618 LTE modem İki harici LTE anten portu (TS-9) ile Muhteşem çekim alanı Deneyimi Yaşatıyor! Üstelik yeterli gelmemesi halinde anten ekleyebilme özelliği de mevcut. İki harici anten girişi olan LTE anten portu (TS-9) ile geniş alanda kullanım imkanı ve çözümleri üretebileceğiniz bir ürün Turkcell Superbox.

5. Turkcell Superbox’ı Çarpıcı Kılan Deneyimler.

Alt yapı probleminiz yok! Superbox ile hiçbir bölgede bir sabit altyapı hizmetine ihtiyaç duymazsınız, 4.5G’nin uygun olduğu her lokasyonda geçerlidir.

Hızlı kurulum! Superbox 4.5G nano Sim Kartla çalıştığı için tek priz yeterlidir. hatta bazı kullanıcılar destekli powerbank prizin olmadığı yerlerde bile cihazı kullanmaktadır.

Şaşırtı bir hız deneyimine hazır mısınız! 4.5G Kalitesi ile fiber hızlarında sorunsuz internet deneyimi ev, iş ve 4.5G’nin uygun olduğu heryerde.

Kolayca taşınabilir. İster ofisinize, ister hem yazlık hem kışlık evinize giderken Superbox ile ev internetinizi yanınızda taşıyabilme özgürlüğüne sahipsiniz.

Statik ip hizmeti de sunmaktadır. Kurulum sonrası isterseniz makul bir ücretle statik ip ekleyebiliyorsunuz!!

6. Turkcell Superbox Kampanya ve Fiyatları

Turkcell Superbox kampanyaları dönem dönem yenilenerek değişiklik gösterebilmektedir. Aralık 2019 sonuna kadar geçerli tarife ve fiyatlar;

Turkcell Superbox Kotalı paketleri içerisinde 4.5G hızında internet hizmeti sağlayan 3 paket bulunmaktadır. 50GB Superbox paketi aylık 159 TL, 100GB Superbox paketi aylık 219 TL, 200GB Superbox paketi aylık 269 TL fiyatlar ile sunulmaktadır. Sınırlı paketinizin kotası bitmesi halinde internet hizmetiniz kesilmektedir. Bu nedenle Aylık 25 TL ile Superbox Ek 5Mbps Limitsiz ve Superbox Ek 10 Mbps Limitsiz ek paketleri de mevcuttur.

Turkcell Superbox sınırsız paketleri içerisinde ise size hız yönünden 2 seçenek sunulmaktadır. 10 Mbps internet sınırsız paketinin fiyatı aylık 159 TL ve 4.5G internet sınırsız paketinin fiyatı ise aylık 279 TL’dir.

Turkcell Superbox kampanyasının detaylarını incelemek ve başvuruda bulunmak için buyrun…

Related Posts

DIY Solar Power System Installation Guide

Harnessing solar power for your home is not only eco-friendly but also a cost-effective way to generate electricity. In this comprehensive guide, we’ll walk you through the…

DIY Poly Gel Nails Step-by-Step Guide

Poly gel nails have become a popular choice for those looking to achieve salon-quality nails from the comfort of their own homes. This step-by-step guide will walk…

DIY Old Jeans Makeover Ideas

In the world of fashion, it’s no secret that jeans are a timeless classic. They’re comfortable, versatile, and go well with just about any outfit. However, as…

DIY Kitchen Countertop Installation Guide

Are you ready to give your kitchen a fresh and personal touch? DIY kitchen countertop installation can be a rewarding and cost-effective project. In this comprehensive guide,…

How to Install Tires DIY

Installing tires on your vehicle can seem like a daunting task, but with the right tools and a step-by-step approach, you can do it yourself and save…

How to DIY Inground Pool Installation

Are you dreaming of having your very own inground pool right in your backyard? It’s a fantastic idea to create a personal oasis where you can relax…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *