Sevgililer Günü için Anlamlı Hediyeler

14 Şubat Sevgililer Günü yaklaştıkça sevgilisi olanları “ne hediye alsam” telaşı sardı. Sevgililer Günü çiftlerin kutladığı en romantik günlerden biridir. Sevgiliniz için akılda kalıcı anlamlı ve emek vererek hazırlanmış hediye fikirlerini 10 maddede sıraladık sizler için.

İlginizi Çekebilir: Sevgililer Günü Aşkına! Nedir bu 14 Şubat?

Sevgililer Günü Hediye Fikirleri

Mum ışığında romantik bir yemek

Hiç modasını kaybetmeyen mum ışığında akşam yemeği oldukça romantik bir seçenek olacaktır. Sevgilinizin en sevdiği mekanda en sevdiği müzik eşliğinde 14 şubat gecesini birlikte geçirebilirsiniz.

Anılarınızı hatırlayın

Birlikte geçirdiğiniz güzel günleri ya da beraber çok güldüğünüz anlardan bir kare fotoğrafı çerçeveletip kendisini özel hissetmesini sağlayabilirsiniz. Hediyenizin üstüne sevgilinize verdiğiniz değeri anlatan cümlelerden oluşan ufak bir not iliştirmeyi unutmayın.

Sevgililer Günü İçin Sevgilinize Şiir yazın

Dizelerinin ilk harfi okunduğunda sevgilinizin ismini oluşturduğu akrostiş bir şiirle hem ucuz hem de etkileyici bir hediye sunmuş olacaksınız. Eğer şiir yazma yeteneğiniz varsa duygularınızı ifade eden uzun bir şiir de yazabilirsiniz. Ya da daha etkileyici olsun istiyorsanız ona ithafen yazılmış bir şiir kitabı bastırabilirsiniz.

Pasta, kurabiye yapın

Kırmızı şeker hamuru ve kalp kalıp kullanarak aşkınızı bir pastayla ya da kalp ve çiçek şeklinde üzerinde “Seni Seviyorum” sözcüklerinin yazılı olduğu kurabiyelerle sevginizi ifade edebilirsiniz.

Birlikte eğlenin

Sevgililer gününü baş başa evde geçirmek istiyorsanız güzel bir yemeğin ardından sevgilinizle birlikte bir komedi filmi izleyebilirsiniz. Sevdiği oyunları (iskambil, tavla, akıl oyunları, bilgisayar oyunları) birlikte oynayarak onu mutlu edin. Sevgilinizle yalnız kalmanın tadını eğlenerek birlikte gülerek çıkarın.

Bir demet çiçek ve balonlar

Hiçbir kadının hayır diyemeyeceği bir demet çiçek ve balonlarla ona sürpriz yapın. Yüreğinizden dökülen sevgi sözcükleriyle birlikte çiçekleri sevgilinize sunun. Hangi hediye samimi duygularla verilmiş bir çiçeğin yerini tutabilir.

İsme, kişiye özel hediyeler

Hediyeniz sadece sevdiğiniz kişiye özel olsun istiyorsanız isme özel kar küresi, kupa, çakmak, anahtarlık, defter gibi seçenekler de ilginizi çekebilir.

Aşkınızı ilan edin

Birlikte gittiğiniz bir alış veriş merkezinde ya da mağazada önceden yetkililerle ayarlayarak mikrofonlardan ilanı aşk edebilirsiniz.

Havai fişek gösterisi

Maddi olarak gücünüz yetiyorsa sevgiliniz için bir havai fişek gösterisi düzenleyebilirsiniz.

El emeği göz nuru

El işlerinde beceriniz varsa soğuk kış günlerinde onu sevginiz gibi sıcacık tutacak kaşkol, atkı, bere, eldiven hatta çorap bile örebilirsiniz.

Related Posts

DIY Solar Power System Installation Guide

Harnessing solar power for your home is not only eco-friendly but also a cost-effective way to generate electricity. In this comprehensive guide, we’ll walk you through the…

DIY Poly Gel Nails Step-by-Step Guide

Poly gel nails have become a popular choice for those looking to achieve salon-quality nails from the comfort of their own homes. This step-by-step guide will walk…

DIY Old Jeans Makeover Ideas

In the world of fashion, it’s no secret that jeans are a timeless classic. They’re comfortable, versatile, and go well with just about any outfit. However, as…

DIY Kitchen Countertop Installation Guide

Are you ready to give your kitchen a fresh and personal touch? DIY kitchen countertop installation can be a rewarding and cost-effective project. In this comprehensive guide,…

How to Install Tires DIY

Installing tires on your vehicle can seem like a daunting task, but with the right tools and a step-by-step approach, you can do it yourself and save…

How to DIY Inground Pool Installation

Are you dreaming of having your very own inground pool right in your backyard? It’s a fantastic idea to create a personal oasis where you can relax…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *