Öğrenciler Yeni Gelir Kapısı – Ogrenciyegelir.com İle Kazanın

 Para kazanmak ve harçlık çıkartmak her öğrencinin ihtiyacı olan şeydir. Son zamanlarda düşen iş imkânları yüzünden birçok öğrenci dahil pek çok kişinin para kazanma konusunda sorunları var. Ogrenciyegelir.com sayesinde ister okuyor olun ister yeni mezun olmuş olun yeni iş kapıları bulabilirsiniz. Sistem öğrencileri ana hedef olarak alıyor ve para kazanabilmeleri için onlara yeni kapılar açıyor. Sadece para kazanmak değil öğrencilik hayatının olmazsa olmazı olan staj için de iş yeri buluyor.

İlginizi Çekebilir: Ramazan Ayı Vazgeçilmezleri; Oruç Teravih ve Mukabele

Ogrenciyegelir.com öğrencilerin yeteneklerini kullanarak para kazanabilmelerini sağlıyor. Alanınız ve yeteneklerinize göre alacağınız iş teklifleri sayesinde para kazanabilirsiniz. Sistem üzerinde bunun dışında farklı para kazanma yöntemleri de yer alıyor.

Ogrenciyegelir.com – Üye Olmak

Siteye üye olmak oldukça basit, normal bir siteye üye olmaktan farksız. Üyelik için bir adet rumuz belirlemeniz, e posta adresinizi girmeniz, telefon numaranızı eklemeniz ve şifre belirlemeniz gerekiyor. İlk üyelik bu sayede gerçekleşiyor asıl işlem buradan sonra olan öğrencilik doğrulama işlemi.

Siteye üye olduktan sonra verilen iş tekliflerinden yararlanabilmek için öğrenci olduğunuzu kanıtlamanız gerekmekte. Üyelik doğrulama adına iki adet seçenek bulunuyor.

Öğrenci Kimlik Kartı İle Doğrulama

Öğrenci Kimlik Kartı İle Doğrulama(H3)

Üyelik işlemini tamamladıktan sonra öğrenci olduğunuzu kanıtlamanız gerekiyor, aksi taktirde sitenin sağladığı işlerden yararlanamazsınız. Profilim sekmesinde bulunan “Öğrenciliğimi Doğrula” sekmesinden öğrenci doğrulama sayfasına geliyoruz.

Öğrenci doğrulama sayfasında temel olarak birkaç bilgi isteyecek ve en sonra kanıtlamanız için iki seçenek sunacak. Bu seçeneklerden birisi de “Öğrenci Kimlik Kartı”, Öğrenci kimlik kartı ile onaylamak için öğrenci kimlik kartınızın fotoğrafını (.jpg , .png) formatında sisteme yüklemeniz gerekmekte.

Doğrulama işlemi ortalama olarak 8 Saat sürüyor, girilen bilgilerin doğruluğu saptandığı andan itibaren sistemi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Öğrenci E-Postası İle Doğrulama

Öğrenci E-Postası İle Doğrulama(H3)

Öğrenci kimlik kartı ile doğrulama yapmak istemiyor ya da şu an erişiminiz yoksa E-Posta ile doğrulama seçeneğini de seçebilirsiniz. Okulunuz tarafından size verilen .edu.tr adresli maili girerek kimlik doğrulama işlemini başlatabilirsiniz.

Doğrulama işlemi sırasında mail adresinize bir link gönderilecek, linklerin “Spam” kutusuna düşme riski bulunduğu için kontrol etmenizde fayda var.

Ogrenciyegelir.com İle Nasıl Para Kazanılır (H2)

Ogrenciyegelir.com İle Nasıl Para Kazanılır (H2)

Öğrenci olduğunuzu kanıtladıktan sonra Profilim sekmesinde bulunan tüm alanları eksiksiz olarak tamamlamanız gerekiyor.

Özgeçmiş ve Yeteneklerim alanlarını doğrulayarak işlerin sizlere yönlenmesini bekleyebilirsiniz. Sistem içerisinde bulunan işverenler sizlerin yeteneklerine göre seçim yapar ve işi kendilerince en uygun olan öğrenciye verirler. Sadece iş olarak değil Staj için başvuru ilanlarına da göz atarak staj yerini oturduğunuz yerden bulabilirsiniz. Ogrenciyegelir.com ‘da sadece iş bularak değil Blog yazarak da para kazanabilirsiniz.

Blog Yazarak Para Kazanmak

Blog Yazarak Para Kazanmak(H3)

Öğrenci için gelir sitesinde bulunan “mini blog” alanı sayesinde yazdığınız yazıların karşılığında para alırsınız. Yazdığınız her yazıdan öğrenciye gelir sitesi tarafından 1TL teşvik ücreti alırsınız. Aldığınız ücretler tabi iki bunlarla sınırlı değil.

Blog kısmına eklediğiniz yazılar bağışçılar tarafından okunuyor ve bağış almanızı sağlıyor. Okurların yorum yapmaları ve sizlerle iletişime geçmeleri için bağış yapmaları gerekiyor. Okurlar tarafından yapılan bağışlar hesabınızda birikir. Biriken tutarlar 10TL alt limiti geçtikten sonra çekim için uygun hale gelir.

Staj Yeri Nasıl Bulunur? 

Staj Yeri Nasıl Bulunur? (H2)

Ogrenciyegelir.com üzerinden staj yeri bulmanız mümkün, üst panelde bulundan “Staj” seçeneğine tıklayarak staj sayfasına gelmeniz gerekiyor.

“Bana Staj Bul” butonuna tıklıyorsunuz ve karşınıza gelen ekrana istenen bilgileri giriyorsunuz. Bu alanda kendinizi tanıtacak ve gerçekten emin olduğunuz yeteneklerinizi girmeniz çok önemli.

Tüm eksikleri tamamladıktan sonra “Bana Staj Bul” butonuna tıklıyor ve başvurunuzu gönderiyorsunuz. Başvurunuz onaylandıktan sonra aradığınız kriterlere uyan şirketler varsa, otomatik olarak mail gönderimi yapılıyor ve staj yeriniz bulunuyor.

 

 

 

Related Posts

DIY Solar Power System Installation Guide

Harnessing solar power for your home is not only eco-friendly but also a cost-effective way to generate electricity. In this comprehensive guide, we’ll walk you through the…

DIY Poly Gel Nails Step-by-Step Guide

Poly gel nails have become a popular choice for those looking to achieve salon-quality nails from the comfort of their own homes. This step-by-step guide will walk…

DIY Old Jeans Makeover Ideas

In the world of fashion, it’s no secret that jeans are a timeless classic. They’re comfortable, versatile, and go well with just about any outfit. However, as…

DIY Kitchen Countertop Installation Guide

Are you ready to give your kitchen a fresh and personal touch? DIY kitchen countertop installation can be a rewarding and cost-effective project. In this comprehensive guide,…

How to Install Tires DIY

Installing tires on your vehicle can seem like a daunting task, but with the right tools and a step-by-step approach, you can do it yourself and save…

How to DIY Inground Pool Installation

Are you dreaming of having your very own inground pool right in your backyard? It’s a fantastic idea to create a personal oasis where you can relax…

This Post Has One Comment

  1. Özellikle ülkemizin şu zamandaki şartlarında çok zor durumda olan öğrencilerin olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden kesinlikle çok faydalı bir site olmuş. Daha önce ben hiç duymamıştım açıkçası. Paylaşımınız için teşekkürler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *