Süper Oyuncu Kadrosu İle Menajerimi Ara Dizisi Gümbür Gümbür Geliyor

Star TV de yarın akşam başlayacak olan Menajerimi Ara dizisi oyuncu kadrosu ile dikkat çekici. Ay Yapım tarafından yayına hazırlanan ve fragmanı ile dikkat çeken Menajerimi Ara konusu ve oyuncuları merak edilen sorularında başında geliyor.

Menajerimi Ara fragmanı incelediğimizde oyuncu kadrosu içerisinde başrol görevini üstlenen pek çok sanatçının yer aldığını söyleyebiliriz. Oldukça tanıdık isimlerin ve tecrübeli dizi oyuncularının yer aldığı Menajerimi ara oyuncuları arasında; Canan Ergüder, Barış Falay, Fatih Artman ve Ayşenil Şamlıoğlu’nun yer aldığını söyleyebiliriz.

Menajerimi Ara Konusu

Netflix dizisi dix pour cent | Menajerimi Arayın isimli diziden uyarlama olan Star TV’nin yeni dizisi şimdiden pek çok kişinin eleştirilerine hedef oldu. Karakterlerin dahi birebir kopyalandığından dem vuranları Menajerimi Ara ekşi yorumlarında görmek mümkün. Peki, Menajerimi Ara Konusu nedir?

Menajerimi ara dizisi, İstanbul da bir yetenek ajansı olan EGO ve ajansın 4 menajerinin günlük mücadelelerini anlatıyor. Pek çok kişi tarafından merak edilen ünlülerin yaşamları ile ilgili de farklı konulara değinilecek olan dizi gerek komedi gerekse de dramı bir arada sunuyor.

Menajerlik kariyerlerinde ki aşırı hırslarının yanında özel hayatlarındaki kişiliklerini dengede tutmaya çalışan Kıraç, Feris, Çınar ve Peride. Elbette ki menajerlik yaptıkları pek çok ünlünün de kamera karşısına geçtiği Menajerimi Ara dizisinin oyuncuları arasında Nebahat Çehre, Tuba Büyüküstün, Derya Baykal gibi değerli isimleri de görmek mümkün olacak.

Menajerimi Ara Dizisi Oyuncuları | Menajerimi Ara da Kim Kimdir?

Menajerimi Ara Oyuncuları | Menajerimi Ara da Kim Kimdir?

Kıraç Özdal | Barış Falay

Ego Ajansın hırslı, inatçı menajerlerinden bir olan Kıraç rolünde Barış Falay’ı izleyeceğiz. Kıraç azmi, hırsı ile dikkat çeken bir karakter ancak oldukça başarılı ve inatçı bir menajer.

Feris Dikmen | Canan Ergüder

Canan Ergüder tarafından hayat bulacak olan Feris karakteri de diğer Ego menajerleri kadar hırslı bir yapıya sahip. Feris menajerlik kariyerinde en iyisi olma hedefleri ile birlikte “Çocukta yaparım kariyerde” felsefesine çok yakın bir çizgide ilerlemektedir.

Çınar Bilgin | Fatih Artman

Fatih Artman tarafından canlandırılan Çınar karakteri Ego ajansın en duygusal ve işine gönülden bağlı bir menajeri. Doğal bir Anadolu insanı olarak karşımıza çıkacak olan Çınar, bazı anlarda duygusallığından ötürü zor kararlar verme eşiğine gelmektedir.

Peride Şener | Ayşenil Şamlıoğlu

Ego ajansın en kıdemli ve en tecrübeli menajeri Peride karakteri Ayşenil Şamlıoğlu tarafından can bulacak. Yeşilçam oyuncularına menajerlik yapan Peride ince mizah anlayışı ve problem çözücü özelliği ile dikkat çekiyor.

Menajerimi Ara oyuncuları arasında zaman zaman farklı bir ünlüyü görmek mümkün olacak. Ego ajansın menajerliğini yaptığı bu ünlüler tamamen kendilerini canlandıracaklar ve karşımıza hem keyifli hem de hoş görüntüler çıkacak.

Menajerimi Ara Ne Zaman Başlıyor

Menajerimi ara ne zaman başlıyor sorusuna hemen cevap verelim zira çok fazla vakit kalmadı. Star TV yeni dizisi Menajerimi Ara 25 Ağustos Salı günü 20.00 da izleyicileri ile buluşacak. Evet, yarın Menajerimi Ara dizisi Star TV de başlıyor ve saat 20.00 da ekran karşısında hazır olmanızı tavsiye ederiz.

Menajerimi Ara 1. Bölüm İzle

Menajerimi Ara dizisi yayına hazır hale gelmesi ile birlikte dizi tanıtımı için 3 fragman yayına girdi. Menajerimi ara fragmanı büyük beğeni topladı. Renkli karakterlerin, ünlüler dünyasında yaşananların ve hırs, kariyer aile üçgeninin bir arada komedi, dram olarak sunulacak Star TV’ nin yeni dizisi izlenme rekorları kırmaya aday. Menajerimi Ara 1. Bölüm İzle, kaçıranlardan olursan sakın üzülme…

Related Posts

DIY Solar Power System Installation Guide

Harnessing solar power for your home is not only eco-friendly but also a cost-effective way to generate electricity. In this comprehensive guide, we’ll walk you through the…

DIY Poly Gel Nails Step-by-Step Guide

Poly gel nails have become a popular choice for those looking to achieve salon-quality nails from the comfort of their own homes. This step-by-step guide will walk…

DIY Old Jeans Makeover Ideas

In the world of fashion, it’s no secret that jeans are a timeless classic. They’re comfortable, versatile, and go well with just about any outfit. However, as…

DIY Kitchen Countertop Installation Guide

Are you ready to give your kitchen a fresh and personal touch? DIY kitchen countertop installation can be a rewarding and cost-effective project. In this comprehensive guide,…

How to Install Tires DIY

Installing tires on your vehicle can seem like a daunting task, but with the right tools and a step-by-step approach, you can do it yourself and save…

How to DIY Inground Pool Installation

Are you dreaming of having your very own inground pool right in your backyard? It’s a fantastic idea to create a personal oasis where you can relax…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *