Instagramda En Çok Takipçisi Olan Türk Influencerlar @39 Ünlü

Son günlerde sık sık duyar olduk “influencer” kelimesini peki nedir bu? Kısaca özetlememiz gerekirse giydikleri, yaptıkları, yedikleri ile bizi etkileyen instagram fenomeni kişiler. Sosyal medyanın yaygın kullanımıyla günlük hayatımızda önemli bir yer tutar oldular. Çoğumuz onlar gibi giyiniyoruz, onlar gibi kestiriyoruz saçımızı veya onların gittiği mekanlara gidiyoruz. Türkiye’de bu etkiyi bırakan en iyi Türk Influencerlar isimlerine bir göz atalım şimdi.

En İyi Türk İnfluencerlar

Pek, ülkemizin sevilen ve yakından takip edilen, instagramda en çok takipçisi olan Türk influencerlar kimler?

@begumsan Begüm Şan

instagramda en çok takipçisi olan türk Influencerlar
instagramda en çok takipçisi olan Türk Influencerlar : Begumsan

Instagram’da 104 bin takipçisi bulunan Begüm seyahat konusunda yaptığı başarılı paylaşımlar ile gözleri üzerine çekiyor. Yapmış olduğu geziler çoğu zaman iç geçirip fotoğrafını beğenip hayallere dalmamıza sebep olsa da samimi paylaşımları ile son zamanların başarılı seyahat influencerlarından birisi.

Gittiği yerlerden aldığı enteresan şeyleri de takipçileri ile buluşturması onunla ilgili güzel yanlardan birisi. Aynı zamanda seyahatlerinde  erkek arkadaşının da yer alması gözlerimizden kalpler çıkartıyor.

@findik_ezgi Ezgi Fındık ( 29 yaşında )

instagramda en çok takipçisi olan türk Influencerlar
instagramda en çok takipçisi olan Türk Influencerlar Fındık Ezgi

MAC’te 6 sene çalışan profesyonel bir makyöz olan Ezgi bu Instagram’da 405 bin ve YouTube’da 185 bin takipçisiyle bizleri makyaj konusunda etkilemeye devam ediyor. YouTube kanalında makyaj uygulamalarının yanı sıra vlogları ile de seyahatlerini paylaşıyor.

instagramda en çok takipçisi olan Türk influencerlar arasında yer alan Ezgi, tarzı ile de son derece dikkat çeken bir isim. Tarzının detaylarına ise daha çok instagram hesabından ulaşabiliriz.

@ilaydasurucuu İlayda Sürücü

instagramda en çok takipçisi olan türk Influencerlar

96.8 binlik takipçi ailesi bulunuyor. Uygun fiyatlı ürünler ile çok çeşitli ve başarılı makyajlar sunuyor bizlere. Makyaj videolarını evde uygulamak kolay olduğu için etkisi yüksek oluyor. Makyajını beğendiğiniz bir arkadaşınızın İlayda’nın videolarından esinlenmiş olması çok yüksek bir ihtimal.

Genel olarak kullandığı markalara bakacak olursak Farmasi, Maybelline, Avon uygun fiyatlı ürünler tercih ediyor ve bu da kendisinin tercih edilmesini arttırıyor.

@pinkfreud / @bikotbitisortmag Pelin Dündar ( 33 yaşında )

instagramda en çok takipçisi olan türk Influencerlar

instagramda en çok takipçisi olan Türk influencerlar arasında yer alan ve Birçoğumuzun severek takip ettiği “Bi Kot Bi Tişört” hesabı bizlere farklı bir magazin deneyimi yaşatıyor. Kişisel yorumları ile güldüren Pelin’in magazin hesabında 579 bin kişisel hesabında 151 bin takipçisi bulunuyor.

Gittikçe büyüyen hesapları ile zirveye doğru gidiyor. Aynı zamanda kendi tasarım ürünlerine de @by.pinkfreud hesabından ulaşabilirsiniz. Yaptığı magazin haber ve yorumlarından ziyade esas giydikleri ile bizleri etkileyen bir isim. Giydiği kıyafetlerin birebir aynısı olmasa da benzerlerinin bulunduğu linkler de vererek ürünlere ulaşmamızı kolaylaştırıyor.

@chefika Şefika Günyel ( 47 yaşında )

instagramda en çok takipçisi olan türk Influencerlar

Hem oyunculukta hem aşçılıkta başarılı olan Şefika’nın 328 bin takipçi ile instagramda en çok takipçisi olan Türk influencerlar arasında bulunuyor. Vermiş olduğu tarifler ile aklımızı başımızdan alıyor resmen. Tatlıdan tuzluya çeşit çeşit tarifler her defasında tam gelmesiyle başarıyı yakalıyor. Aynı zamanda tariflerin başında kullanmış olduğu fotoğraflar çekim olarak gerçekten çok başarılı.

En İyi Türk İnfluencerlar :@gezmekenkolay Anıl Ünlü

instagramda en çok takipçisi olan türk Influencerlar
Instagramda en çok takipçisi olan Türk Influencerlar: Anıl Ünlü

Düşük bir bütçe ve “Gez çünkü gezmek en kolay !” sloganı ile yollara düşen, Asya’dan Avrupa’ya çıktığı geziler ile ilgili resimlerini, videolarını, gözlem ve duygularını paylaşan 29 yaşında ki influencer arkadaşımız Anıl Ünlü’nün instagram da 44 bin takipçisi bulunuyor.

Norveç kuzey ışıklarından, Hindistan, Tayland ve Malezyanın mistik dünyasına bizi imrenerek gezdiren, otostopla  34 ülkede 250 şehir gezen @gezmekenkolay  Anıl’ı takip etmenizi tavsiye ederiz.

[geo_alert style=”2″ color=”primary” ] Gezmekenkolay: Ermenek Gezisi| YAHUDİ GEZGİN Drew Binsky önce ŞOK sonra AŞIK oldu[/geo_alert]

@gorkemkarman Görkem Karman Abat ( 31 yaşında )

Instagramda en çok takipçisi olan Türk Influencerlar
Instagramda en çok takipçisi olan Türk Influencerlar

314 binlik takipçi kitlesinin neredeyse tamamının kadınlardan oluşmasıyla adını sık sık duyduğumuz influencerlardan birisi. Ürünleri sadece önermekle kalmayıp uzun uzun yazdığı tanıtımlarıyla kalbimize taht kuruyor. Yemekten makyaja hayata dair her şeyi paylaşıyor.

Bir çocuk annesi olan Görkem Hanım’n aynı zamanda birbirinden tatlı kedileri de bulunmakta. Zaman zaman onlarla yaptığı paylaşımlar ile yüzümüzü güldürüyor.

@damlakalaycik Damla Kalaycık

Instagramda en çok takipçisi olan Türk Influencerlar

İTÜ Fizik Mühendisliği öğrencisi olan Damla günlük hayatımıza dair pek çok alanda paylaşımları ile bizleri etkileyen birisi. Instagram üzerinde 201 bin YouTube üzerinde 102 bin takipçisi bulunuyor. Tarzı, makyajları ve seyahatleri ile göz önünde olan birisi. Instagram profilinde oluşturduğu renk teması ile sadece keyif için bile açıp bakabileceğiniz bir profile sahip. Yaptığı ürün incelemelerinde çok güzel noktalara parmak basıyor.

@danlabilic Danla Biliç ( 27 yaşında)

Instagramda en çok takipçisi olan Türk Influencerlar

Aslında YouTuber olarak tanıdığımız Danla Biliç her sosyal medya uygulamasında bizleri etkilemeyi başarıyor. Giydiği kıyafetlerden kullandığı kelimelere kadar günlük hayatımızın her köşesinde varlığını hissediyoruz. Kendisiyle bütünleşen fotoğraf pozu hala sıklıkla kullanılmakta.

Instagramda 3.4 milyon ve YouTube’da 2 milyon takipçisi ile ülkemizde instagramda en çok takipçisi olan Türk influencerlar bayrağını elinde tutuyor diyebiliriz. Bir dönemler olmuş olduğu ameliyat ile günlerce konuşulan Biliç şu an hayatından son derece memnun gözüküyor. Ayrıca kendisine yapılan yorum ve eleştirilere verdiği cevaplar ile de konuşulmaya devam edecek gibi.

Kendi makyaj ve kıyafet markasını kurmuş olan Danla bu alanda da çok başarılı ilerliyor. Videolarında ise daha çok yüksek fiyatlı Urban Decay, Bobbi Brown gibi ürünler kullanmayı tercih ediyor. Aynı zamanda Trendyol ile de bir iş birliği bulunuyor. Seçmiş olduğu ürünleri paylaşmasıyla beraber stoklar boşalıyor.

@eylulonline Eylül Öztürk Özkan ( 35 yaşında )

Instagramda en çok takipçisi olan Türk Influencerlar

Hayatlarımıza Vine ile girmiş olan Eylül instagramda varlığına devam ediyor. Yeni anne olan Eylül oğlunu Amerika’da doğurduğu için bazı olumsuz eleştirilere de maruz kalmıştı. Kendisi gibi influencer olan @kemanikasound ile evlidir. instagramda en çok takipçisi olan Türk influencerlar arasında bulunan Eylül, 2.1 milyon takipçiye, YouTube’da 480 bin takipçiye sahiptir.

Eşi ile beraber tasarladıkları ürünleri satışa çıkardıkları @keobutik e sahiplerdir. Zaman zaman yapmış olduğu uyarlama şarkılar ile bir çoğumuzun diline dolanmıştır. Tarzı ve doğallığıyla takip edilen bir isim haline gelmiştir.

@mertvidinli Mert Vidinli

Instagramda en çok takipçisi olan Türk Influencerlar

Aynı zamanda Sabah Gazetesi’nde köşe yazarlığı yapan Mert Vidinli markaların partilerine yaptığı ev sahipliği ile dikkat çekiyor. Ünlü isimler ile olan dostluğu katıldıkları süslü partiler ile bizlere değişik ambiyansları tanıtıyor diyebiliriz.  Instagram hesabında 221 bin takipçisi bulunan Vidinli bu mecrayı güzel yönetenlerden birisi. Bulunduğu ortamlara gidilebilir.

@hilmiturkoffical

Instagramda en çok takipçisi olan Türk Influencerlar

Vücut geliştirme alanında bir çok insanın takip ettiği bir isim. Şu an 44.5 bin takipçisi bulunuyor. Önceleri yediği öğünleri ve spor programlarını daha sık paylaşsa da şuan da bu paylaşımları ara ara devam ediyor. Fitness yapanlar ve yapmaya başlayacaklar için güzel bir örnek model olabilir kendisi. Daha çok vücudunu görebileceğimiz fotoğrafları ile bizlere ilham veriyor.

@omurakkor Ömür Akkor ( 46 yaşında )

Instagramda en çok takipçisi olan Türk Influencerlar

Kendisi hem gezgin hem de bir şef bir insanı etkilemek için daha ne gerekebilir ki? Gezdiği yerlerin yöresel yemeklerinin tanıtımını çok başarılı bir şekilde yapıyor. Öyle ki insanın gerçekten kalkıp gidesi geliyor. Instagram hesabında şu an 261 bin takipçiye sahip. Kendisi aynı zamanda 25 kitap yazmış ve 3 tanesi dünyanın en iyisi seçilmiş.

Zamanında televizyon programlarında da yer almış bir isim. İnternete Ömür Akkor tarifleri diye yazdığınız zaman karşınıza bir sürü tarif çıkacaktır. Ömür Akkor instagram üzerinden Albaraka Türk ile yapmış olduğu kampanya sonucundan firmaya tam 10.000 takipçi kazandırmış.

[geo-post id=”9701″ label=”Öneriyoruz!!”]

@ardaturkmen Arda Türkmen ( 46 yaşında )

Instagramda en çok takipçisi olan Türk Influencerlar
Instagramda en çok takipçisi olan Türk Influencerlar

Bir çoğumuzun televizyon ekranlarından tanımış olduğu Arda Türkmen aslında instagram üzerinde çok popüler bir isim. Bugünlerde yapacağınız tariflerin Arda’nın tarifi olması çok yüksek ihtimaldir. Kendisi klasik tariflerin yanı sıra farklı malzemeli tarifleri ile de çok başarılı. Kendisinin instagram hesabının yanında bir de YouTube hesabı bulunuyor.

Tariflerini genel olarak YouTube üzerinden paylaşan ünlü şefimiz instagram hesabını daha çok kişisel fotoğraf ve gezileri için kullanıyor. Instagram üzerinde 1.4 milyon ve YouTube üzerinde 399 bin takipçisi bulunuyor. Yemek tariflerinin yanı sıra renkli kişiliği ve eğlenceli sohbetleriyle bizlere ünlüler ile yemek programları da sunuyor.

@umitobeyd Ümit Obeyd

Instagramda en çok takipçisi olan Türk Influencerlar

Instagram üzerinde 285 bin takipçisi bulunan influencerımız hem seyahatleri hem de erkek giyim konusunda bizleri etkiliyor. Geçenlerde okuduğum bir yazıda Türk erkeklerine giyinmeyi öğreten kişi olarak tanımlanmıştı. Kimi zaman klas kimi zaman spor şıklığı ile rol model alınabilecek bir isim kendisi.

@alevkarsli Alev Karslı ( 32 yaşında )

Instagramda en çok takipçisi olan Türk Influencerlar

Geçtiğimiz günlerde dünya evine giren güzeller güzeli makyaj influencerımız kendisi. Alev Karslı’nın instagram üzerinde 213 bin ve YouTube hesabında 41 bin takipçisi bulunuyor. MAC’te Türkiye’nin baş makyözü olarak çalıştı.

Milano Moda Haftası’nda Gigi Hadid gibi ünlü mankenlerin ülkemizde de Hadise ve Miray Daner gibi ünlü isimlerin makyözlüğünü üstlenmiş başarılı bir makyöz. Aynı zamanda büyük beden bir çok kadın için de bir rol modeli kendisi. MAC işbirliği çıkarmış olduğu kendisine özel setleri de mevcut.

@selinbalarisiii Selin Yağcıoğlu Balarısı ( 30 yaşında )

Instagramda en çok takipçisi olan Türk Influencerlar

Instagram hesabında 314 bin ve YouTube hesabında 206 bin takipçisi bulunan Selin bir güzellik influencerı. Son moda makyaj trendlerini ve markalarını çok başarılı tanıtıyor. Aynı zamanda tarzı ile de ön plana çıkan bir isim. Kıyafetlerinin üstüne bıraktığı etiketlerle merakımızı da gideriyor. En son Elidor ile bir iş birliği bulunuyor.

@yaseminozilhan Yasemin Özilhan ( 36 yaşında )

Instagramda en çok takipçisi olan Türk Influencerlar

Doktorlar dizisindeki Ela rolü ile ülkemizde popüler olan isim son yıllarda instagram üzerinde popülerliğini koruyor. Artık oyunculuğundan ziyade tarzı ve tasarımları ile dikkat çekiyor. Instagram profilinde 1.1 milyon takipçisi bulunuyor. 2011 senesinde hayatını birleştirdiği İzzet Özilhan ile 2 tatlı kızları var. İpekyol ile ortak çıkarmış olduğu bir kreasyonu mevcut.

Son zamanların moda ikonlarından birisi desek yanlış söylemiş olmayız. Özellikle kış aylarında yapmış olduğu kayak stilleri gerçekten tam bir moda akımına dönüştü. Aynı zamanda tasarımcılarında kıyafetlerini sergilemek için sık sık danıştığı bir isim.

@selincigerci Selin Ciğerci ( 36 yaşında )

Instagramda en çok takipçisi olan Türk Influencerlar

Renkli paylaşımları ile yüzümüzü güldüren Selin’in instagram hesabında 1.7 milyon takipçisi bulunuyor. Yaptığı samimi paylaşımlar kadınların ona olan güvenini arttırıyor ve önerdiği ürünlerin satışında yükselmeye neden oluyor. Kendisine gelen her ürünün artı ve eksiklerini paylaşarak da bilgilendiriyor.

Giydiği kıyafetlerin hepsinde ürünü tanıtan bir açıklama bulabilirsiniz. Özellikle rutin cilt bakımı videoları kadınlar tarafından çok talep görüyor. @kozmetikdiyarım hesabının ürünlerini sık sık tanıtıyor. Aynı zamanda djlik de yapan Selin Ciğerci’nin özellikle  “Kadınlar Matinesi” programları çok beğeniliyor. Yakın zamanda sevgili Gökhan Çıra ile evlenmesi bekleniyor.

@muratsimukilic Murat Simu Kılıç

Instagramda en çok takipçisi olan Türk Influencerlar
Instagramda en çok takipçisi olan Türk Influencerlar

Instagram hesabında stili ile YouTube hesabında ise eğlenceli videoları ile gözümüze çarpan bir isim. Instagramda 138 bin takipçisi bulunuyor YouTube üzerinde ise ortak Konumuz Ne TV kanalında kendisine ait videoları bulunuyor. Stili ile erkek takipçileri tarafından sık sık yakın incelemeye alınan bir isim.

Kıyafetlerinin bir kısmını @dolapofsimu hesabında satışa çıkarıyor. Satışa koymadığı kıyafetleri ise etiketlerinden bulabilirsiniz.

@civilking

Instagramda en çok takipçisi olan Türk Influencerlar

Gittiği sayısız mekandan çektiği efsane fotoğraflar ile karşımıza çıkıyor. Nefes kesen fotoğraflarının bulunduğu instagram hesabında 1.3 milyon takipçisi bulunuyor. Seyahat alanında yeni rotaları veya bilsek bile tekrar gidip görülmesi gereken rotaları bizlerle paylaşıyor. Aynı zamanda YouTube üzerinde çeşitli kanallarda kendi gezilerini anlatan vloglar bulunuyor. Yurt dışındaki bir çok dergi de kendisinin gezilerini ve fotoğraflarını sıkı bir şekilde takip ediyor. Seyahat influencerı olarak adına yazılan bir çok biyografisi de mevcut.

@audiosoup Çiler Geçici

Instagramda en çok takipçisi olan Türk Influencerlar

Mehmet Kırali’nin eşi olan Çiler Hanım’ın instagram hesabında 709 bin takipçisi bulunuyor. Kendisi de eşi gibi seyahat influencerı. Gittiği rotaların çekici fotoğraflarını bizlerle paylaşıyor. Son zamanlarda Shop&Fly ile birlikte bir işbirliği bulunuyor.

@cansuakinn Cansu Akın ( 30 yaşında )

Instagramda en çok takipçisi olan Türk Influencerlar

Kendisini asıl olarak YouTube üzerinden tanısak da o artık instagram üzerinde de son derece popüler bir isim. YouTube hesabında 436 bin instagram hesabında ise 555 bin takipçisi bulunuyor. Makyajları ve stiliyle sokak modasının öncü isimlerinden birisi artık o. Paylaşımlarından sonra insanların sık sık birbirine gönderip “bak bu elbiseden alalım” şeklinde mesajlar yazdığı bir isim haline gelmiştir.

Markaların son model ürünlerini paylaşarak satışlarına pozitif katkıda bulunuyor. Kanken çantaların ülkemizde bu kadar yaygın olmasının belki de en önemli ismi Cansu Akın. Ayrıca sevgilisi ve kardeşi ile olan paylaşımları oldukça ilgi çekiyor.

@aniltiryaki Anıl Tiryaki

Instagramda en çok takipçisi olan Türk Influencerlar

Üniversite döneminde başladığı İspanya’nın ve Amerika’nın Perakende devlerinde Görsel Düzenleme ve Vitrin Dekoratörlüğü’nün ardından, Paris’te Styling ve Moda üzerine eğitimler aldı. Styling ve Lüks Mağaza eğitimi aldı ve Arzu Kaprol’de çalışmaya başlamasıyla aslında şu an olduğu noktanın son derece hakkını veren bir isim.

Erkek modası dediğimiz zaman başta gelen ikonlardan birisi haline geldi. Instagram hesabında 164 bin takipçisi bulunan Anıl’ın bu yolda elde ettiği başarısını sık sık göreceğimizi düşünüyorum.

@egefitness Ege Cinel

Instagramda en çok takipçisi olan Türk Influencerlar

Instagram hesabında yapmış olduğu vücut geliştirme videoları ile bir çok sporcunun kendisine rol model aldığı bir isim. Aynı zamanda YouTube üzerinde samimi paylaşımları ile eğlenceli videoları bulunuyor. Instagram profilinde 126 bin ve YouTube kanalında 300 bin takipçisi bulunuyor.

Vücut geliştirme video ve paylaşımlarının yanı sıra motivasyon ve eğlence içerikli bir çok paylaşımı bulunuyor. Özellikle fitness konusunda başarılı bir ilham kaynağı.

@duyguozaslan Duygu Özaslan (30 yaşında )

Yine YouTube üzerinden tanıdığımız başka bir isim daha. Kendisi şu an Türkiye’deki bir çok moda akımının öncülerinden birisi. Instagram hesabında 1.1 milyon ve YouTube hesabında 1.2 milyon takipçisi bulunuyor. İlk olarak makyaj üzerine başlayan Türk influencerlar kariyeri moda ile beraber başarılı bir şekilde devam ediyor.

Bobby Brown iş birliği ile çıkarmış olduğu bir koleksiyonu mevcut. YouTube üzerinde artık sohbet videoları da çekmesiyle daha keyifli bir kanal haline geldi. Kadınların moda akımını gerçekten çok başarılı bir şekilde yöneten bir isim.

[geo_alert style=”2″ color=”primary” ]12 Soru da Saç Ekimi Öncesi Sonrası[/geo_alert]

@seymasubasi Şeyma Subaşı ( 31 yaşında )

Instagramda en çok takipçisi olan Türk Influencerlar

Bir çoğumuz kendisini Acun Ilıcalı olan ilişkisi ile tanısak da o artık Türkiye’nin belki de en başarılı Türk influencerlar arasında. Yaptıkları, giydikleri ve söyledikleri sık sık tartışmalar yaratsa da kendisi bu duruma pek aldırış etmiyor. Instagram hesabından bol bol seyahatlerini paylaşan Subaşı için Türkiye’nin en çok gezen kadını gibi yakıştırmaların yapıldığını hepimiz duymuşuzdur.

Sadece seyahat hesabı değil elbette tam bir moda influencerı. Saçına kakül kestirdiği için kestiren bir sürü kadın oldu bu ülkede. Kimileri tarafından sevilmese de herkesin gizli gizli takip ettiği bir isim. Instagram hesabında şu an 3 milyon takipçisi bulunuyor.

Kendisine ait “Healtish” isimli bir kafesi bulunuyor ve Atasay işbirliği ile de çıkarmış olduğu bir koleksiyonu bulunuyor. Instagram hesabında genel olarak kızı Melisa Ilıcalı’nın tatlı hallerini de paylaşan Subaşı hayattan gerçekten keyif alıyor gibi gözüküyor.

@webtekno

Instagramda en çok takipçisi olan Türk Influencerlar

Kişisel bir influencer olmasa da teknoloji konusunda çoğumuzu etkileyen Türk influencerlar arasındadır. Kimi zaman yeni ürünleri kimi zamanda teknolojinin komik yanlarını paylaşan bu hesabın instagram üzerinde 1.1 milyonluk bir takipçi kitlesi bulunuyor.

@zeynepalkanz Zeynep Alkan ( 22 yaşında )

Instagramda en çok takipçisi olan Türk Influencerlar

Başarılı oyuncu Hamdi Alkan’ın kızı olan Zeynep Alkan ilk olarak instagram üzerinde paylaşmış olduğu bir dans videosu ile popüler olup daha sonra tam bir moda etkileyicisi haline geldi. Şu an instagram profilinde 476 bin takipçisi bulunuyor. Çoğu zaman az makyajlı ve doğal haliyle kalbimizi fetheden bir isim. Giydiği kıyafetler ve oluşturduğu tarzlar yüz binlerce kişi tarafından ilgiyle takip ediliyor ve özeniliyor. Kendisinin instagram etkisini çok başarılı buluyorum.

@shiftdeletenet / @hakki_alkan Hakkı Alkan (41 yaşında )

Instagramda en çok takipçisi olan Türk Influencerlar

Yaptığı teknolojik incelemeler ile bizleri teknoloji alanında bilgilendirip etkileyen hesaplardan bir tanesi. Kişisel hesabında 108 bin, @shiftdeletenet hesabında ise 233 bin takipçisi bulunuyor. Ülkemizde çoğu kişi onun incelemelerini okumadan herhangi bir elektronik cihaz almıyor.

Teknolojik açıdan bu kadar etkisinin olmasını çok başarılı buluyorum. Ayrıca kızının sevimli hallerinin fotoğraflarını bulabileceğiniz @alara.alkan2018 isimli bir hesabı daha bulunuyor.

@zey_zor Zeynep Zor ( 30 yaşında )

Instagramda en çok takipçisi olan Türk Influencerlar

Kendisi yaptığı seyahatler ve ailesi ile birlikte paylaştığı fotoğraflar ile bir anda hayatımıza dahil oldu. Instagram hesabında 684bin takipçisi bulunuyor. Hürriyet Gazetesi’nde seyahat yazıları yazıyor ve yazıları da çok başarılı. Seyahatlerinde giydiği kıyafetler çok sorulurken, gittiği mekanlar bir sonraki seyahat planımızda baş tacı oluyor.

Eşi Alkan Zor gayrimenkul işinde çok başarılı bir isim ve kazandıkları parayı genel olarak gezi ve tatillerine ayırıyorlar. Kıskanılacak bir çift uyumu var ikilinin arasında. Zeynep Zor ve Alkan Zor’un Aslan adında bir oğlu var. Oğluna hamileliği sırasında paylaşmış olduğu fotoğraflar bir çoğumuz için ideal hamilelik olarak akıllarımıza kazındı.

@erbilkececi Erbil Keçeci

Instagramda en çok takipçisi olan Türk Influencerlar
Türk influencerlar

Instagram hesabında 98 bin takipçisi bulunan Erbil yaptığı seyahatleri ve çektiği birbirinden güzel fotoğrafları bizimle paylaşıyor. Yurtiçi ve yurt dışı tanıtımlarda gerçekten çok başarılı bir isim. Paylaştığı karelerin hepsinde farklı bir hava ve duygu var. Sadece gözlerimize güzel bir şeyler sunmak için bile bakabileceğimiz bir profil.

@refikabirgul Refika Birgül ( 40 yaşında )

Instagramda en çok takipçisi olan Türk Influencerlar
Instagramda en çok takipçisi olan Türk Influencerlar

Türk influencerlar arasında bulunan ve Türkiye’deki her mutfakta en az bir tarifi yapılmış bir isim kendisi. Yurt dışındaki lezzetleri ülkemize olan uyarlamaları son derece başarılı. Tariflerini bulabileceğiniz bir YouTube kanalı bulunuyor. Kanalında tariflerin yanı sıra ünlü isimleri de konuk olarak ağırlıyor. Instagram hesabında 635 bin ve YouTube kanalında 834 bin takipçisi bulunuyor. Aynı zamanda kullandığı ürünlerin satışını yaptığı @refikadan isimli bir instagram hesabı daha bulunuyor.

@didemsoydan Didem Soydan ( 37 yaşında )

Instagramda en çok takipçisi olan Türk Influencerlar
Türk influencerlar

Türk influencerlar arasında cesur pozları ve kişiliğiyle son zamanların en çok dikkat çeken isimlerden birisi Didem Soydan. Instagram profilinde 639 bin takipçisi bulunuyor. Koral Sagular, Hakan Akkaya gibi tasarımcıların tasarımlarını taşıyan bir isim.

Kimi zaman söyledikleri ve yaptıkları ile tepki çekse de bir çok destekçisi bulunuyor. Moda alanında üstünde taşıdığı kıyafetler her zaman ilgi çeken bir isim haline gelmiştir. Sık sık defilelerde de gördüğümüz güzelin kendi kıyafetlerini tasarladığı @holeacademie adında bir butiği bulunuyor.

@ozgeulusoy Özge Ulusoy ( 38 yaşında )

Instagramda en çok takipçisi olan Türk Influencerlar
Türk influencerlar

Mankenlik kariyerine devam ederken instagram üzerinden yapmış olduğu paylaşımları ile hepimizin severek takip ettiği bir Türk influencer. Giydikleri ve taşıdığı makyajı her zaman öne çıkaran ürün tanıtımında son derece başarılı bir isim.

Instagram hesabında 1.9 milyon takipçisi bulunan Ulusoy kadınlar tarafından yakından takip edilen isimlerden birisi. Televizyon dünyasında da kendisini fazlaca görüyoruz.

@mericozgur Özgür Meriç ( 29 yaşında )

Instagramda en çok takipçisi olan Türk Influencerlar
Türk influencerlar

Vintage stili erkek modasını üzerinde başarı ile uygulayan bir isim. Instagram üzerinde 216 bin takipçisi bulunan Özgür Meriç farklı tarzıyla gerçekten başarılı bir influencer. @bosboscu isimli instagram butiğinin büyümesinde önemli bir rolü olduğunu düşünüyorum. Instagram kariyerinin yanı sıra oyunculukla da uğraşıyor.

[geo-post id=”9719″ label=”Editörün Önerisi]

@edisgorgulu Edis Görgülü ( 30 yaşında )

Instagramda en çok takipçisi olan Türk Influencerlar
Türk influencerlar

Aslında bir şarkıcı olarak tanıdığımız Edis’in erkek modası üzerindeki etkisi inkar edilemez. Kendisi ile bütünleşen desenli gömlekleri artık çoğu insan için “Edis gömleği” adını aldı bile. Kendisine has stili ile son derece dikkat çeken bir isim. Instagram hesabında 1.1 milyon takipçi sayısına sahip. Kendisini takip eden kişilerin onun renkli stilinden etkilenmemesi mümkün değil.

@polchursanova Polina Chursanova ( 25 yaşında )

Instagramda en çok takipçisi olan Türk Influencerlar
Türk influencerlar

Hepimiz ilk bakışta Türk mü diye düşünmemize rağmen videolarını izleyince cevabımızı alıyoruz. İlk olarak YouTube ile başlayan macerası instagram ile beraber devam ediyor. Vlogları ile tanıdığımız Pol şu sıralar vloglarından ziyade tarzı ile dikkat çekiyor. Makyajsız görüntüsüne alışık olduğumuz bir isim kendisi. Instagram üzerinde 463 bin ve YouTube kanalında 524 bin takipçisi bulunuyor.

Erkek arkadaşını ziyaret amacı ile gittiği Amerika’da sık sık vlog ve fotoğraflar çekip paylaşıyor. Artık bir çoğumuz onun sayesinde Amerika’yı tanıdık diyebiliriz. Sık sık Loreal Paris ürünlerini tavsiye ediyor. Aynı zamanda instagram profilinde renkler ile oluşturduğu tema profilini daha ilgi çekici bir hale getiriyor.

@buseterim Buse Terim Bahçekapılı ( 30 yaşında )

Instagramda en çok takipçisi olan Türk Influencerlar
Türk influencerlar

Yaptığı başarılı ürün incelemeleri ve tarzı ile dikkat çeken bir isim. Herhangi bir cilt ürününü almadan önce çoğumuz onun yorumlarını okuyoruz belki de. Kişisel instagram hesabında 1.8 milyon, son trendleri paylaştığı @buseterimcomtr hesabında 68 bin, tasarımı olan bebek kıyafetlerini paylaştığı @babyontheor hesabında 57 bin, yine kendi markası olan çocuk ve bebek eşyalarını paylaştığı @shop.buseterim hesabında 64 bin ve magazin dünyasına dair paylaşımlarının olduğu hesabında 96 bin takipçisi bulunuyor.

Özellikle hamileliklerinden sonra bir çok anne adayı ve annenin merceğine giren Buse Terim onlar için faydalı bir çok ürün paylaşımı da yapmakta.

En iyi Türk influencerlar listemizin sonuna geldik. Elbette ki atladığımız instagramda en çok takipçisi olan Türk influencerlar olmuştur. Siz de Türk influencerlar listemize ekleme yapmak ister misiniz. Hemen yorumlardan beğendiğiniz ve takip edilmesi gereken Türk influencerlar önerilerinizi bize iletiniz.

Related Posts

DIY Solar Power System Installation Guide

Harnessing solar power for your home is not only eco-friendly but also a cost-effective way to generate electricity. In this comprehensive guide, we’ll walk you through the…

DIY Poly Gel Nails Step-by-Step Guide

Poly gel nails have become a popular choice for those looking to achieve salon-quality nails from the comfort of their own homes. This step-by-step guide will walk…

DIY Old Jeans Makeover Ideas

In the world of fashion, it’s no secret that jeans are a timeless classic. They’re comfortable, versatile, and go well with just about any outfit. However, as…

DIY Kitchen Countertop Installation Guide

Are you ready to give your kitchen a fresh and personal touch? DIY kitchen countertop installation can be a rewarding and cost-effective project. In this comprehensive guide,…

How to Install Tires DIY

Installing tires on your vehicle can seem like a daunting task, but with the right tools and a step-by-step approach, you can do it yourself and save…

How to DIY Inground Pool Installation

Are you dreaming of having your very own inground pool right in your backyard? It’s a fantastic idea to create a personal oasis where you can relax…

This Post Has 4 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *