Fal Tutkunlarına Müjde: Fal Sepeti’nde Gerçek Yorumcular Fal Bakıyor!

Kimi zaman eğlencesine, kimi zaman da gerçekten sorulara yanıt arayarak merak içerisinde fal baktırılır. Her iki şekilde de insanlar ciddiye alınmak ve karşılarında gerçekten bir muhatap bulmak isterler. Hayat koşuşturmacası içerisinde vakit bulup da başka bir yere giderek fal baktırmak artık pek tercih edilmiyor. Bu sebeple size, kullanıcılarını gerçek falcılar ile buluşturan bir uygulamadan yani Fal Sepeti’ nden bahsedeceğiz.

Uzun Yıllardır Devam Eden Kaliteli Hizmet

Fal Sepeti, bulunduğunuz yerden sizleri alanında uzman ve gerçek yorumcular ile tanıştırarak istediğiniz falı baktırmanızı sağlıyor. Bunu da mobil uygulaması ve web sitesi aracılığı ile gerçekleştiriyor. 2012 yılından beri kullanıcılarına hizmet vermeye devam eden Fal Sepeti, alanındaki en eski uygulamalardan biri. Her geçen gün gelişerek yenilikleri ile daha iyi bir deneyim yaşatmayı amaçlıyor.

Fal Sepeti’ni diğer fal uygulamalarından ayıran en önemli özelliği online ortamda sizi alanında uzman gerçek yorumcular ile buluşturmasıdır. Bu sayede bilgisayarınız, tabletiniz veya cep telefonunuzdan istediğiniz zaman fal baktırma imkanına sahip olabilirsiniz.

Birçok Fal Çeşidi Sizleri Bekliyor

Fal sepeti-gerçek falcılar

Fal Sepeti, birçok fal çeşidi ile kullanıcılarına hizmet veriyor. Uygulamada toplamda beş farklı fal çeşidi bulunuyor. Bunlar; kahve falı, yıldızname, tarot falı, su falı, katina falı olarak kullanıcılara sunuluyor.

Web sitesi veya uygulama üzerinden ilgi alanınıza göre istediğiniz fal çeşidine bakım yaptırabilirsiniz. Mesela sesli kahve falı baktırmak bu uygulamada çok kolay. Yalnız şunu belirtelim, Seçtiğiniz fal türüne göre yapmanız gereken şeyler değişiklik gösterebiliyor.

Oldukça kullanışlı ve şık bir arayüze sahip olan Fal Sepeti, kullanıcılarına fal baktıracakları yorumcu ile iletişim kurma imkânı da sağlıyor. Fal baktırmadan önce seçtiğiniz yorumcuya 1000 karakterlik soru sorma hakkına sahipsiniz. Aynı şekilde falı baktırıp yorumu geldikten sonra da aklınıza takılan bir konu varsa dilerseniz yine 1000 karakterlik soru sorabilirsiniz.

Fal Baktırma Süreci Nasıl İşliyor?

Uygulama ile ilgili merak edilen noktalardan birisi de fal baktırma sürecinin nasıl işlediği. Birden fazla fal çeşidi olduğu için seçtiğiniz fal türüne göre elbette ki bazı adımlar değişiklik gösterebiliyor. Fakat daha önce de söylediğimiz gibi oldukça kullanılışlı bir arayüze sahip olan Fal Sepeti’nde fal baktırmak da çok kolay.

Öncelikle tabii ki uygulamaya kayıt olmanız gerekiyor. Fal Sepeti kredi sistemi ile kullanıcılarına fal bakıyor. Her yorumcunun fal türüne göre aldığı kredi miktarı değişiklik gösteriyor. Sistemin size sunduğu kredi paketlerinden seçerek, kredi veya banka kartınız aracılığı ile profilinize yükleme yapabilirsiniz. Fal Sepeti kullanıcılarına online bir hizmet sunduğu için o an online olan yorumcular arasından seçtiğiniz kişiye bakım yaptırabilirsiniz.

Anasayfa üzerinden arama yaparken yenilenen arayüz sayesinde birçok filtreleme yapmanız da mümkün. Böylelikle o an online olan falcılardan istediğiniz kriterlere sahip olanları görebilirsiniz. Örneğin sistemdeki yorumcuları yorumlama şekillerine, değerlendirmelerine, deneyim ve yorumlama hızlarına göre filtreleyip dilediğinizi seçebilirsiniz.

Yorumcunuzu da belirledikten sonra baktıracağınız fala göre birkaç adım daha gerçekleştirmeniz gerekiyor. Bu esnada yorumun size nasıl ulaştırılmasını istediğiniz de seçebilirsiniz. Fal Sepeti, kullanıcılarına yorumları gönderirken sesli, yazılı ve telefonda sesli olarak iletiyor.

Fal Sepeti; Faldan Çok Daha Fazlası

Online ortamda kullanıcılarını gerçek yorumcular ile buluşturan Fal Sepeti, bu yönü ile adından söz ettirse de aslında faldan çok daha fazlasını sunuyor. Hem uygulama hem de web sitesinde burç yorumlarına, astroloji ile ilgili birçok bilgiye ulaşabilirsiniz. Blog kısmında fal türlerinin açıklamaları ve nasıl bakıldıklarıyla ilgili birçok bilgi yer alıyor. Bunun dışında da burçlar ile ilgili de kullanıcılarına birçok bilgi sunuyor. Fal Sepeti’ni fal baktırma deneyimi yaşamanın dışında da ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca Falsepeti’nin bloğu da var, blogda kahve falında görülen imgelerin açıklamalarından, tarot falı ile ilgili bilgilere bir çok konu var.

 

Related Posts

DIY Solar Power System Installation Guide

Harnessing solar power for your home is not only eco-friendly but also a cost-effective way to generate electricity. In this comprehensive guide, we’ll walk you through the…

DIY Poly Gel Nails Step-by-Step Guide

Poly gel nails have become a popular choice for those looking to achieve salon-quality nails from the comfort of their own homes. This step-by-step guide will walk…

DIY Old Jeans Makeover Ideas

In the world of fashion, it’s no secret that jeans are a timeless classic. They’re comfortable, versatile, and go well with just about any outfit. However, as…

DIY Kitchen Countertop Installation Guide

Are you ready to give your kitchen a fresh and personal touch? DIY kitchen countertop installation can be a rewarding and cost-effective project. In this comprehensive guide,…

How to Install Tires DIY

Installing tires on your vehicle can seem like a daunting task, but with the right tools and a step-by-step approach, you can do it yourself and save…

How to DIY Inground Pool Installation

Are you dreaming of having your very own inground pool right in your backyard? It’s a fantastic idea to create a personal oasis where you can relax…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *