Hayatınızı Kolaylaştıracak 10 En İyi Elektrik Süpürgesi

En iyi elektrik süpürgesi araştırması yapıldığında karşımıza bir sürü seçenek çıkmaktadır. Özellikle ev hanımlarının eli kolu olan elektrik süpürgeleri günlük hayattaki vazgeçilmez unsurlardan biridir. Temizlik her zaman ve her koşulda sağlıklı yaşam için ön koşuldur. Covid-19 salgını tüm dünyayı etkilediğinden beri kişiler temizliğe daha fazla önem vermekte ve dikkat etmektedir.

Yeni çıkan teknolojiler temizlik aletlerini de etkilemektedir. En çok kullanılan temizlik aletlerinden biri olan elektrik süpürgesi de bu değişen ve yenilenen teknolojiye ayak uydurmuştur. Eskiden sadece elektrikle çalışan süpürgelere şarjlı süpürgeler eklenmiştir. Bunu yanında yeni süpürgeler yerdeki tozların yanında havadaki tozları bile hapsetmeye uygun tasarlamıştır.

En İyi Elektrik Süpürgesi Listesi

fikirsiz-hayatinizi-kolaylastiracak-10-en-iyi-elektrik-supurgesi
En İyi Elektrik Süpürgesi

En iyi elektrik süpürgesi belirlenmesi için süpürgelerin özelliklerini incelemek önemlidir. Elektrik süpürgesi alırken dikkat edeceğiniz bazı noktalar bulunmaktadır. Bunlar:

  • Watt Gücü
  • Boyut ve Ağırlık
  • Filtre
  • Süpürgenin Parçaları
  • Kaliteli Teknik Servis

Bu özelliklere dikkat ederek alacağınız elektrik süpürgeleri size uzun kullanım ömrü sağlayacaktır. Tercihen torbalı veya su filtreli elektrik süpürgesi seçebilirsiniz.

1.  En İyi Elektrik Süpürgesi : Xiaomi Mijia Robot Vacuum Mop Pro Cleaner

En iyi elektrik süpürgesi hangisi diye merak edenler için Xiaomi’nin akıllı süpürgeleri teknolojiye uyumlu olarak günden güne kendini güncellemektedir. Evinde akıllı bir robotun olmasını kim istemez ki? Bu akıllı robot siz keyif yaparken sizin yerinize evi süpürecektir. Peki, bu nasıl olur? Akıllı robot süpürgelerde bulunan navigasyon sistemi evinizin her köşesini kaydedecektir.

Şarjla çalışan bu akıllı süpürgenin bir diğer özelliği de süpürdüğü yerleri silmesidir. Sisteminde üç ayrı paspas özelliği bulunmaktadır. Ve minimum ses ile çalışma özelliği olduğu için bu akıllı robot süpürge sizlere rahatsızlık vermeyecektir. Xioami akıllı robot süpürgelerin çalışma süresi 110 dakikadır. Bu sürede tüm evi temizlemeye yetecektir.

Akıllı şarj sistemi olan bu akıllı süpürgeler şarjı azaldığı zaman şarj yerine gidip kendini şarj etmektedir. Ortalama şarj süresi 4 saattir. Siz sadece telefonlarınıza mobil uygulaması indirerek onu yönlendirmekle sorumlusunuz. Böylelikle evde yokken bile mobil uygulama sayesinde evi temizletmek mümkündür.  Görüldüğü üzere akıllı robot süpürge evinizde en yakın yardımcınız olacaktır.

2. DYSON V11 Absolute Dikey Kablosuz Elektrikli Süpürge

En iyi elektrik süpürgesi konusunda gelişen teknolojiye uyumlu olarak üretilen ürünlere bakılmalıdır. Yeni ve akıllı cihaz üretme anlayışında olan Dyson, müşterilerine kaliteli ürünler sunmaktadır. Son model ürün olan Dyson V11 Absolute pil ömrünü LCD ekranda sizlere gösterir. Dijital motor kullanılan bu ürün yanında şarj aleti verilerek müşterilere sunulmaktadır.

Alacağınız Dyson elektrik süpürgesi sizlere süpürmeniz için üç ayrı mod sunmaktadır. Bunlardan biri olan eco mod sayesinde 60 dakikaya kadar evinizi kablosuz bir şekilde derinlemesine temizlemeniz mümkündür. Boost mod ise daha derine inen tozlar için güçlü temizleme modudur. Auto mod kullanarak da zemine uygun hassasiyet göstererek pil ömrünü uzatabilmek mümkündür.

3.Philips Fc9323/07 Power Pro Compact toz

En iyi elektrik süpürgesi fiyatları arasında bütçenize uygun olan Philips Power Pro sizlere muhteşem bir temizlik sağlayacaktır. Havadaki tozları içerisine hapseden süpürge, TriActive başlığı sayesinde süpürülen yerleri derinlemesine temizlemektedir.  Motor gücü 500-1500 Watt olan bu elektrik süpürgesi çalışırken çok fazla ses çıkarmamaktadır. Toz torbası olmayan makinede toz haznesi çıkartılarak çöp kutusuna dökülür.

4.Fantom Sessiz SS 2400 Elektrik Süpürgesi

Sessiz süpürge arayanlar için hangi elektrik süpürgesini tavsiye edersiniz sorusuna verilecek en güzel cevap kesinlikle Fantom markalı sessiz süpürgedir. Diğer süpürgelerin oluşturduğu gürültü kirliliğine karşı sizlere ultra sessizlik sağlayan bu elektrik süpürgesi aynı zamanda havadaki tozları bile hapseder. 2400 W motor gücüne sahip bu süpürge evlerinizde derin bir temizlik sağlayacaktır.

5. Arnica Tesla Premium Rose 750 X Toz Torbasız

En iyi elektrik süpürgesi araştırmasında olanlar için Arnica markalı bu elektrik süpürgesi kullanıcılar tarafından oldukça önerilmektedir. Toz torbası yerine 3 litrelik toz haznesi bulunan süpürgenin motor gücü 750 W’dur. Yüksek emiş gücü sayesinde kaliteli temizlik sunmaktadır. Çalışırken 70 db aralığında ses çıkaran süpürge aynı zamanda havadaki tozları da hapsediyor.

6. Arçelik TSZ 9953 Toz Torbasız Elektrik Süpürgesi

Elektrik süpürgesi tavsiye kadınlar kulübü sitesinde de adından sıkça bahsettiren Arçelik toz torbasız süpürge sayesinde evlerinizde memnun kalacağınız bir temizlik olacaktır. HEPA 13 filtresi bulunan bu süpürge havadaki tozları hapsederek steril bir ortam sağlamaktadır. 450 W motor gücü olan bu süpürgenin 63 db ses çıkarma gücü vardır.

7. Samsung Jet Dikey Kablosuz Şarjlı Süpürge

Ev temizliğinde detaylı temizlik arayışında olanlar için en iyi elektrik süpürgesi olarak Samsung Jet önerilmektedir. Teknolojinin sürekli içinde ve yeni gelişmeleri takipte kalan Samsung firması sizlere kaliteli temizlik imkânı sunacaktır. Yüksek emiş gücü olan ve havadaki tozları hapsetmek için 5 kat çaba harcayan bu süpürge sayesinde içiniz her daim rahat olacaktır.

Halılardaki güçlü kirlere karşı yüksek performans gösteren makine derinlemesine temizlik sağlamaktadır. Kutu içeriğindeki farklı aparatlarla istediğiniz şekilde temizlik yapma fırsatınız bulunmaktadır. Süpürgenin ortalama şarj süresi 3,5 saattir. Şarjı tamamen dolduktan sonra 1 saat boyunca ev temizliğinde kullanmak mümkündür. Şarj gösterimini LCD ekranda gösteren süpürge aynı zamanda yıkanabilir toz haznesi sunmaktadır.

8. Samsung VC07R302MVP/TR Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

En iyi elektrik süpürgesi yorum yapan kişiler genellikle Samsung markasından memnun kalmaktadır. Evlerinizdeki temizlik ihtiyacını yüksek düzeyde giderecek olan bu süpürge 750 W motor gücüne sahiptir. Toz torbası yerine 2.5 litrelik toz haznesi bulunduran süpürge 79 db miktarında ses çıkarmaktadır. 3 farklı aparata sahip süpürge havadaki tozları da içine hapsetmektedir.

9. Philips Xb9125/07 Marathon Ultimate Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Elektrik süpürgesi almak isteyenlerin de sıkça duyduğu Philips elektrik süpürgesi evlerinizde kaliteli temizlik yapmanızı sağlayacaktır. Yüksek emiş gücü sayesinde halı veya diğer zeminlerde maksimum performans göstermektedir. Son teknolojiye uyumlu olarak üretilen süpürge havadaki çok ince tozları bile hapsetmektedir. Giriş gücü 899 W olan süpürge 76 db miktarında ses çıkarmaktadır.

10. Arzum Ar4064 Hera Eco 2’si 1 Arada 800 W Dikey Süpürge AR4064

Uygun fiyatlı dikey elektrik süpürgesi atayanlar için en iyi elektrik süpürgesi listesinde Arzum Hera Eco bulunmaktadır. El süpürgesi olarak da kullanılan süpürge 800 W motor gücüne sahiptir. Üçgen başlığı sayesinde en dip köşelere ulaşabilmek mümkündür. 1 litrelik toz torbası bulunmaktadır. Ses güçlüğü 78 db olan bu süpürge dikey olarak kolaylıkla saklanabilmektedir.

 

Related Posts

DIY Solar Power System Installation Guide

Harnessing solar power for your home is not only eco-friendly but also a cost-effective way to generate electricity. In this comprehensive guide, we’ll walk you through the…

DIY Poly Gel Nails Step-by-Step Guide

Poly gel nails have become a popular choice for those looking to achieve salon-quality nails from the comfort of their own homes. This step-by-step guide will walk…

DIY Old Jeans Makeover Ideas

In the world of fashion, it’s no secret that jeans are a timeless classic. They’re comfortable, versatile, and go well with just about any outfit. However, as…

DIY Kitchen Countertop Installation Guide

Are you ready to give your kitchen a fresh and personal touch? DIY kitchen countertop installation can be a rewarding and cost-effective project. In this comprehensive guide,…

How to Install Tires DIY

Installing tires on your vehicle can seem like a daunting task, but with the right tools and a step-by-step approach, you can do it yourself and save…

How to DIY Inground Pool Installation

Are you dreaming of having your very own inground pool right in your backyard? It’s a fantastic idea to create a personal oasis where you can relax…

This Post Has One Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *