En Çok Satan Gelinlik Modelleri

En çok satan gelinlik modelleri hangileridir diye düşündünüz mü hiç? Düğün öncesi yapılan hazırlıklar içerisinde en önemli hususlardan birisi gelinlik tasarımları içerisinde en güzelini seçmektir. Peki gelinler kendilerine en uygun gelinlik modelini nasıl seçerler?

gelinlik modelleri

Enaura Gelinlik Modelleri

Gelinlik denildiğinde birçok kişinin aklına kabarık, taşlı ve gösterişli tasarımlar gelmektedir. Piyasada yer alan gelinlik tasarımlarını büyük bir kısmı da bu şekilde tasarımlar yapmaktadır. Her genç kızın çocukluğundan beri hayali olan gelinlikler kabarık, tüllü ve taşlı gelinliklerdir. Her ne kadar zaman geçse de gelinliğin kabarık olması konusundaki hayaller aynen devam etmektedir. Enaura gelinlik tasarımları da sizlere birbirinden şık, gösterişli ve kabarık olan gelinlikleri sunuyor.

gelinlik modelleri

Zamanın ilerlemesi ile birlikte, değişen her şey gibi gelinliklerde de farklılıklar gözlemleniyor. Enaura gelinlik modeli bu değişimi yakından takip ederek ona göre tasarımlar yapmayı başarabilen bir tasarımcıdır. Enaura gelinlik çeşitlerine bakıldığı zaman, tasarımlardan da anlayabileceğiniz gibi, bu modacı taş ve tül detaylarını gelinliklerde kullanmayı çok seviyor. Hatta modacının süslü olmayan ve taşsız bir tasarımı yok denecek kadar az. Bu tarz gelinlikler ile genellikle gösterişe meraklı olan ve hayatının en güzel gününde bir prenses olmayı hayal eden gelin adaylarına hitap eden ünlü modacının tasarımları herkesin beğenisini kazanabilecek olan tasarımları bulunduruyor.

gelinlik modelleri

Enaura gelinlik modelinin genel özellikleri üzerinde fazlaca detay bulundurmalarıdır. Fakat ünlü modacı tasarımlarında kullandığı taş ve tül detaylarını dengeli bir şekilde kullanmayı biliyor ve bunu başarıyor. Yoğun taşlar ve detaylar olmasına rağmen göz yormayan fakat göz kamaştıran gelinlik modeli tasarımcının gelinlik koleksiyonu arasında bulabilirsiniz.

Glint Couture Gelinlik Modelleri

Düğüne kısa bir süre kala hayal gelinlik modeli konusunda karar veremediyseniz ve gelinliğiniz için iddialı tasarımları seçmek istiyorsanız Glint Couture gelinlik modelini çok beğeneceğinize inanıyoruz.

gelinlik modelleri

Hazırlamış olduğu gelinlik tasarımları ile herkesi kendisine hayran bırakmayı başaran ünlü modacı Glint Couture gelinlikleri ile eşsiz bir görünüm elde edebilirsiniz. Özellikle transparan detayları bulunan ve geniş dekolteli gelinlik tasarımları ile ön plana çıkan ünlü modacının tasarımları her genç kızın hayalini süslemektedir. Birçok gelin adayının fazla açık bularak giyemeyeceği gelinlik tasarımlarını Glint Couture gelinlikleri arasında bulabilirsiniz. Fiziğine güvenen ve iddialı görünmek isteyen bayanlar için doğru tercih olan Glint Couture gelinlik modeli, sizlere hem şık hem de seksi bir görünüm kazandıracaktır.

gelinlik modelleri

Piyasada yer alan gelinliklerin birçoğu birbirine benzemektedir. Hem model olarak hem de tasarım olarak birbirinin aynı olan gelinlikler yerine daha modern ve daha gösterişli gelinlikler seçmek isterseniz Glint Couture gelinlik modellerini tercih edebilirsiniz. İddialı ve kendine özgü tasarımları ile bayanları kendisine hayran bırakan bu gelinlik çeşitleri arasında hem kabarık hem de düz olan gelinlikler bulunuyor. Bu gelinliklerin genel özellikleri ise, piyasada yer alan tasarımlara nazaran daha iddialı olmalarıdır. Derin yırtmaç ve derin dekolteleri ile göz kamaştıran bu gelinlik modeli, düğününde gelinlik tasarımı ile dikkat çekmek isteyen bayanların görmek isteyecekleri tasarımlardır.

Gwendolynne Burkin Gelinlik Modelleri

gelinlik modelleri

Dünyaca ünlü gelinlik moda tasarımcılarından olan Gwendolynne Burkin,  uzun yıllarını bu işe vermiş bir isimdir. Yapmış olduğu gelinlik tasarımları ile birçok genç kızın hayalini süsleyen tasarımlar sunan Gwendolynne Burkin, özellikle gelinliğinde romantik esintiler isteyen kişilere hitap ediyor.

Gwendolynne Burkin Gelinlik Modeli Vintage gelinlik çeşitlerinden oluşuyor. Koleksiyonlarında daha çok 1930’lu yılların esintisini yaşatan Gwendolynne Burkin, farklı gelinlik tasarımları ile de dikkat çekiyor. Gelinlik tasarımlarında özel kumaşlar kullanan ünlü modacı, neredeyse tüm gelinliklerini değerli taşlar kullanarak zengin bir görünüme kavuşturuyor. Bu değerli gelinliklerde daha çok antik işleme ve nakış detayları yer alıyor. Herkesin beğenebileceği bu özel gelinlikler hayatınızın en güzel ve en özel gününüzde sizleri çok güzel bir görünüme kavuşturmayı planlıyor.

fikirsiz_en-cok-satan-gelinlik-modelleri

Gwendolynne Burkin Gelinlik Modeli, oldukça kaliteli ve değerli malzemelerden üretiliyor. Gelinlik süslemeleri için ise tatlı su incilerini ve Swarovski kristallerini kullanan modacı, koleksiyon çalışmaları ile herkesi kendisine hayran bırakmayı başarıyor.

gelinlik modelleri

Klasik ve alışılmış gelinlik tasarımları arasında aradığını bulamayan gelin adayları için muazzam bir gelinlik koleksiyonu sunan Gwendolynne Burkin, eski zamanların nostaljisini taşıyan gelinlik tasarımları ile sizlerin hem farklı hem de şık gelinlikler bulmanıza yardımcı oluyor. Gwendolynne Burkin Gelinlik Modeli çok fazla sayıda gelinlik üretmek için değil, kaliteli ve özel gelinlik tasarımları üretmek için koşullanmıştır.

Impression Couture Gelinlik Modeli

gelinlik modelleri

Dünyaca ünlü gelinlik markaları arasında yer alan ve birçok ünlü ismin de tercihi olan Impression Couture gelinlik modeli, farklı tasarımları ile ve göz alıcı gelinlik modeli ile herkesin beğenisini kazanıyor. Yeni sezon için de birbirinden şık ve iddialı gelinlik tasarımları yapan ünlü marka, bu sezon evlenecek olan bayanların muhakkak incelemesi gereken gelinlikler ile sizlerle buluşuyor.

gelinlik modelleri

Impression Couture gelinlik sitilleri arasında özellikle işleme ve taş detayları olarak iddialı tasarımlar bulunuyor. Birçok bayanın gelinliklerde bu detaylara önem vermesi sebebi ile ünlü markanın tasarımcıları da gelinliklerde bol detayla kullanmış. Sadece taş değil, dantel ve tül detaylarının da kullanıldığı Impression Couture gelinlik tasarımları görenleri bir kez daha baktırmayı başarıyor.

gelinlik modelleri

Her kadın gelinliğinin muazzam olmasını ister. Muazzam bir gelinliğin fazla detaylar barındıran gelinliklerden geçtiğini düşünen bayanları yanıltacak olan sade ve şık gelinlik tasarımları da Impression Couture gelinlik modeli arasında yerini alıyor. Yeni sezonda özellikle kemer kısmında yer alan taş detayları ve bazı gelinliklerdeki dantel süslemeleri gelinliklere hem şık hem de zarif bir görünüm kazandırmayı başarmış. Sade gelinlik tasarımları arasında yer alan neredeyse tüm gelinliklerde pek belli olmayan taş detayları, gelinlikleri olduklarında daha güzel göstermeyi başarmaktadır.

gelinlik modelleri

İsteyenler için kabarık, isteyenler için düz, kısa veya uzun, herkesin tarzına ve beğenisine hitap eden gelinlik tasarımlarını dünyaca ünlü marka olan Impression Couture gelinlik modeli koleksiyonunda bulabilirsiniz.

 

Related Posts

DIY Solar Power System Installation Guide

Harnessing solar power for your home is not only eco-friendly but also a cost-effective way to generate electricity. In this comprehensive guide, we’ll walk you through the…

DIY Poly Gel Nails Step-by-Step Guide

Poly gel nails have become a popular choice for those looking to achieve salon-quality nails from the comfort of their own homes. This step-by-step guide will walk…

DIY Old Jeans Makeover Ideas

In the world of fashion, it’s no secret that jeans are a timeless classic. They’re comfortable, versatile, and go well with just about any outfit. However, as…

DIY Kitchen Countertop Installation Guide

Are you ready to give your kitchen a fresh and personal touch? DIY kitchen countertop installation can be a rewarding and cost-effective project. In this comprehensive guide,…

How to Install Tires DIY

Installing tires on your vehicle can seem like a daunting task, but with the right tools and a step-by-step approach, you can do it yourself and save…

How to DIY Inground Pool Installation

Are you dreaming of having your very own inground pool right in your backyard? It’s a fantastic idea to create a personal oasis where you can relax…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *