7 Soruda Can Yaman Kimdir Tanıyalım mı?

Oynadığı diziler, çıktığı televizyon programları ve yakışıklığı ile akıllar da yer alan Can Yaman kimdir? Oynadığı dizilerle son zamanlarda oldukça gündemde olan Can Yaman, kimi zaman yaptığı açıklamalarla da gündem de kalmaya devam ediyor. Peki kimdir bu Can Yaman? Haydi başlayalım!

Can Yaman Kimdir?

İtalyan Lisesi mezunu olan yakışıklı oyuncu 8 Kasım 1989 doğumlu. Aslen avukat olan Yaman, Yeditepe Üniversitesi mezunu. Hukuk Fakültesini bitirdikten sonra zorunlu stajını tamamlayan ünlü oyuncu, çevresinin ısrarlarına dayanamayarak oyunculuğa adım atarak Cüneyt Sayıl’dan oyunculuk eğitimi almış.

Can Yaman Kimdir| Can Yaman Nereli

Can Yaman Nereli?

Can yaman nereli, sorusu, ünlü oyuncu bu kadar popüler olunca haliyle akıllara gelen ilk soru oluyor. Yaman, aslen Yugoslav kökenli. Her ne kadar İstanbul doğumlu olsa ve yaşamını İstanbul da idame ettirse de kökleri Yugoslavya’ya dayanıyor.

Can Yaman Kaç Yaşında?

Can Yaman Kimdir| Can Yaman Kaç Kilo

Yakışıklılığıyla nam salan oyuncu hakkında özellikle genç kızlar Can Yaman kaç yaşında, diye merak ediyorlar. 1989 doğumlu olan genç oyuncu 8 Kasım da 31. Yaş gününü kutlamış.

Can Yaman Kaç Kilo?

Yakışıklılığının yanında oldukça da düzgün vücut hatlarına sahip olan Can yaman 70 kilo. Uzun boyuna rağmen oldukça sportmen bir vücut yapısına sahip olan Yaman’ın fiziği oldukça beğenilmekte.

Can Yaman Kimdiræ Can Yaman Kaç Yaşında

Can Yaman’ın Boyu Kaç?

Ekranlar da uzun boyuyla dikkat çeken Yaman’ın kaç boyunda olduğu da merak konusu. Can Yaman 1.83’lük boyunun kilosuyla orantılı olması oldukça dikkat çekiyor.

Can Yaman’ın Yetenekleri

Can Yaman Kimdir| Can Yaman Oynadığı Diziler

Can Yaman sadece avukat ve oyuncu olmakla kalmıyor. Ünlü oyuncunun birçok yeteneği bulunmakta. Oyunculuk da yeteneğini kanıtlayan oyuncu aynı zamanda gitar, piyano, bateri çalıyor, Rafting ve Badmintonla ilgilenirken aynı zamanda Lazca, İngilizce, İtalyanca ve Almanca da konuşabiliyor.

Can Yaman kimdir, diyince ister istemez akıllara oynadığı ve reyting rekorları kıran diziler geliyor. İşte, Can Yaman’ın oynadığı diziler;

  1. Gönül İşleri – 2017
  2. Dolunay – 2017
  3. İnadına Aşk – 2015
  4. Hangimiz Sevmedik – 2016
  5. Erkenci Kuş – 2018
  6. Bay Yanlış – 2019 ( Devam Ediyor)

Ünlü oyuncunun yer aldığı yağımlar sadece diziler değil. Yaman birçok tiyatro oyununda da sahne almış. Oynadığı tiyatro oyunları ise şöyle;

  1. Sahte Gelin
  2. Varlam Ata
  3. Mavi
  4. Haybeden Gerçek Üstü Konuşmalar

Can Yaman’ın Oynadığı Diziler

Can Yaman’ın oynadığı 5 dizi ve şuan sürmekte olan da bir dizisi vardır. Şimdi gelin bu dizilerin konularına bakalım.

Can Yaman Kimdir| Can Yaman Oynadığı Diziler

1.      Gönül İşleri

Yaman, bu dizi de Bedir adlı karaktere bürünmüştür. Bedir doğulu ve zengin bir ailenin oğludur. Ailesinin içinde bulunduğu kan davasından kaçan Bedir, zengin olmasına rağmen yıllardır fakir bir hayat yaşamaktadır. Bu hayata alışan Bedir, çocukluğundan beri ekmeğini taştan çıkarır. Cesurdur. Bir gün kıskançlık krizine girer ve olanlar olur!

2.      İnadına Aşk

Can yaman İnadına Aşk dizisinde Yalın Aras karakterine hayat vermektedir. Yaşın, oldukça zengin, genç ve yakışıklı biridir. Arass Teknoloji’nin kıvrak zekalı patronudur. Dışarıdan bakıldığında her ne kadar günümüzün modern erkeklerinden gibi dursa da aslında o tam bir dağ adamıdır! İşlerden kafasını kaldırdığı zamanlarda tek yaptığı şey dağ bayır gezmektir. Pek tabii aşk, onun da kapısını çalar ve zamanla bambaşka bir insana dönüşür!

3.      Hangimiz Sevmedik?

Hangimiz Sevmedik dizisinde de yıldızı parlamaya devam eden oyuncu bu dizi de Tarık Çam karakterine hayat vermektedir. Tarık, efendi bir doktordur. Mesleğinde çok başarılı bir doktor olan Tarık, annesinin hiç hoşlanmadığı Münir’in kızı Itır’a aşık olunca çeşitli maceralara doğru el ele atılırlar.

4.      Dolunay

Dolunay dizisinde Ferit karakteri karakteri ile ekranlarda olan Yaman, bu dizide başarılı bir iş adamını canlandırmaktadır. Aşık olduğu kadın tarafından aldatılınca kadınlara olan tüm güvenini kaybetmiştir. Oldukça düzenli olan Ferit, simetriye de oldukça önem vermektedir.

5.    Can Yaman Kimdir | Erkenci Kuş

Yayınlandığı dönemde oldukça ses getiren Erkenci Kuş dizisinde Yaman Can karakterinde karşımıza çıkıyor. Dünya çapında bir fotoğrafçı olan Can, kızların gözdesi olan bir karakteri canlandırıyor. Gerçek aşkın onu bulmasıyla işler bir anda değişiyor!

6.      Bay Yanlış

Yeni başlayan bir dizi olan Bay Yanlış dizisinde Yaman Özgür karakteriyle karşımıza çıkıyor. Özgür, kadınlara ve aşka olan inancını yitirmiş ve her gün başka bir kadınla aşk yaşayan bir karakter. Seçimlerinde mantığını ön planda tutan Özgür, gerçek aşkla karşılaşınca bakalım neler yapacak?

 

Related Posts

DIY Solar Power System Installation Guide

Harnessing solar power for your home is not only eco-friendly but also a cost-effective way to generate electricity. In this comprehensive guide, we’ll walk you through the…

DIY Poly Gel Nails Step-by-Step Guide

Poly gel nails have become a popular choice for those looking to achieve salon-quality nails from the comfort of their own homes. This step-by-step guide will walk…

DIY Old Jeans Makeover Ideas

In the world of fashion, it’s no secret that jeans are a timeless classic. They’re comfortable, versatile, and go well with just about any outfit. However, as…

DIY Kitchen Countertop Installation Guide

Are you ready to give your kitchen a fresh and personal touch? DIY kitchen countertop installation can be a rewarding and cost-effective project. In this comprehensive guide,…

How to Install Tires DIY

Installing tires on your vehicle can seem like a daunting task, but with the right tools and a step-by-step approach, you can do it yourself and save…

How to DIY Inground Pool Installation

Are you dreaming of having your very own inground pool right in your backyard? It’s a fantastic idea to create a personal oasis where you can relax…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *