Bağış Sertifikası, Sevdiklerinize Hediye Alternatifi Sunuyor(7 Öneri)

Bağış sertifikası, son dönemlerde sevdiklerinize verebileceğiniz en anlamlı hediye alternatiflerinin başında karşımıza çıkıyor. Özel günlerinizde sevdiklerinize anlamlı ve unutulmayacak bir hediye vermek istiyorsanız onların adına bağış yaparak sevdiklerinizin ismine bağış sertifikası alabilirsiniz. Sevdiklerinize sürekli aynı ve klasik hale gelmiş olan hediyelerden almak istemiyorsanız bu hediyeler son derece anlamlıdır.

Özel ve anlamlı günlerinizde ailenize, arkadaşlarınıza, eşinize ya da diğer sevdiklerinize akıllardan çıkmayacak hediye alternatifleri arıyorsanız bağış sertifikası seçenekleri tam da aradığınız alternatifler olacak. Sevdikleriniz adına tanımadığınız başka insanları mutlu etmek hem sizi hem de sevdiklerinizi derinden mutlu edeceğinden bu hediyeleriniz asla unutulmayacak.

Bağış Sertifikası Nerelerden Alınır?

Kendiniz ya da sevdikleriniz için alacağınız en anlamlı popüler hediye seçeneklerin başında bağış sertifikası yer alıyor. Her gün birileri özel günlerinde sevdiği insanlara alabileceği en anlamlı ve en unutulmayacak hediye seçeneklerini araştırıyor. Ancak şu bir gerçek ki; elbette klasik hediyeler bir gün mutlaka unutulabiliyor.

Sevdiğiniz ve hediye almak istediğiniz kişilerin adına eğer tanımadığınız ve ihtiyacı olan kişilerin hayatına dokunuyorsanız işte bu hediye bir hayat boyunca unutulmaz. Bu nedenle de sevdikleriniz için en özel ve anlamlı hediye seçeneklerinin başında gelmektedir. Sevdiklerinizin adına bağış yaparak sertifika alabileceğiniz kurum ve kuruluş sayısı ise oldukça fazladır.

TEGV Bağış

Açılımı Türk Eğitim Gönülleri Vakfı olan TEGV, sevdiklerinizin adına bağış yaparak en anlamlı hediye verebileceğiniz kurumlardan birisidir.  Ekonomik yetersizliklerden dolayı eğitim hayatına devam edemeyen çocuklara destek olan TEGV doğum günü bağışı yaparak siz de sevdiklerinizin adına bir iyilikte bulunabilirsiniz. Bağış sonrasında size verilen sertifika ise sevdikleriniz için en anlamlı ve özel hediye olacaktır.

En İyi Hediye: LÖSEV Bağış Sertifikası

Bağış Sertifikası, Sevdiklerinize Hediye Alternatifi Sunuyor
LÖSEV Bağış Sertifikası, Sevdiklerinize Hediye Alternatifi Sunuyor

Özel günlerde sevdiklerinize bir çocuğun gülümsemesini ve mutluluğunu hediye edebilirsiniz. Ömür boyu tükenmeyecek bir hediye olan LÖSEv hediye bağış sertifikası sayesinde en özel anlarınızda sevdiklerinize ömür boyu unutamayacakları bir mutluluk armağan edebilirsiniz.

LÖSEV Bağış için: https://www.losev.org.tr/v6/bagis

Sevdikleriniz adına özel günden en az 5 gün önce LÖSEV resmi sitesi üzerinden bağış yapabilirsiniz. Bağışınız sonrasında verdiğiniz isme özel bağış sertifikanız, belirttiğiniz adrese posta ile gönderilecektir. Doğrudan sevdiklerinizin adresine hediyenizi göndererek siz de ömür boyu sürecek bir mutluluğun mimarı olabilirsiniz.

[geo_alert style=”2″ color=”primary” ]Kök Hücre Bağışı Hayat Kurtarıyor[/geo_alert]

TEMA Vakfı Bağış Sertifikası

Sevdiğiniz kişilere özel günlerinizde TEMA vakfı aracılığı ile de en anlamlı hediyeleri verebilirsiniz. Yaşanabilir ve sağlıklı bir dünyanın temeli olan ağaçlardan bir ya da birkaç tane de sevdiklerinize armağan etmek istiyorsanız özel günlerinizde sevdiklerinizin adına TEMA vakfına fidan bağışında bulunabilir, onların adına ağaç dikilmesine vesile olabilirsiniz.

TEMA vakfına bağış yaparak sevdiklerinize bağış sertifikası gönderebilmek için tema.org.tr internet sitesi üzerinden doğum günü, yeni iş tebriği, evlilik yıldönümü, doğum ve benzeri gibi tüm özel günlerinizde fidan bağışında bulunabilirsiniz.

Darüşşafaka Bağış Sertifikası

Eğitimde fırsat eşitliği ilkesi ile yola çıkan ve uzun yıllardır eğitimden uzak kalan çocuklara eğitim desteği veren kurumlardan birisi de Darüşşafaka’dır. Eğitime her zaman tam destek veren kurum, aynı zamanda sevdiklerinize en güzel hediye alternatifi sunan bir adrestir. Sevdikleriniz adına kuruma bağış yaparak aslında sevdiklerinize en anlamlı hediyeyi verebilirsiniz.

Yaptığınız her bağış bir çocuğun eğitim almasına ve dolayısıyla da yüzünde tarifsiz bir mutluluğa sebep olacaktır. Bir de bunu bir sevdiğiniz için ve onun adına yaptığınızda hediye sahibi de böyle bir şeye vesile olduğu için bu mutluluğu kalıcı olacaktır. Basit ve hızlı şekilde bağış yaparak siz de hem sevdiklerinizi hem de çocukları sevindirebilirsiniz.

İHH Bağış Sertifikası

İHH İnsanı Yardım Vakfı, Afganistan’daki çocuklara yardım götüren bir vakıftır. Yaptığınız bağışlar ile i de Afganistan’da açlık ve susuzluk çeken birçok çocuğun yüzünde tebessümün nedeni olabilirsiniz. Özel günlerinizde alternatif hediye seçenekleri arıyorsanız ancak alacağınız hediye ömür boyu unutulmasın ve mutluluk içersin istiyorsanız sevdikleriniz için Afganistan’daki çocuklara bağış gönderebilirsiniz.

İHH vakfı sayfasından kendi adınıza yapabileceğiniz gibi aynı zamanda sizin için değerli olan ve hediye almak istediğiniz kişiler adına da bağış yaparak sertifikalarını onlara gönderebilirsiniz. Böylece onlara anlamlı ve iyilik dolu hediyeler almış olacaksınız.

KEDV Bağış

Bağış Sertifikası, Sevdiklerinize Hediye Alternatifi Sunuyor
KEDV Bağış Sertifikası

Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı, gelen bağışlar ile her gün yoksulluk ile mücadele etmek zorunda kadınlara yardım eli uzatarak kadınların kalkınmasını ve hayata karşı güçlü durmasını sağlıyor. Özel günlerinizde unutulmaz hediye alternatiflerinin başında bağış sertifikası geliyor. Kendiniz ya da sizin için özel olan kişiler için KEDV’e bağış yaparak siz de sertifika hediye edebilirsiniz.

Bağış yapmak için: https://www.kedv.org.tr/destek

Sizin için özel olan kişiler için bağış yaptığınızda sertifikanızın metnini özel olarak oluşturabilir, Türkçe ya da İngilizce dil seçeneğini tercih edebilirsiniz. Böylece tamamen kişiye özel ve son derece anlamlı bir hediye elde edebilirsiniz. Emin olun ki; hediyeyi vereceğiniz kişiler de bir kadının hayat mücadelesine destek konusunda vesile olduğu için tarifsiz bir mutluluğa kapılacaktır.

SMA Bağış Sertifikası

Türkiye’de görülen nadir hastalıklardan birisi olan SMA hastalığı , ne yazık ki her yıl ülkemizde 100 ila 200 çocukta görülebilen hastalıktır. Tedavi ücretleri son derece yüksek olan hastalıkların başında gelen SMA tedavisi ise Türkiye’de henüz yoktur. Dolayısıyla da bu hastalığa yakalanan çocuklar için yapılan bağışlar son derece önemli ve adeta sosyal sorumluluk bilinci içeren bir davranıştır.

Hem sizin hem de sevdikleriniz için özel ve anlamlı olan günleri yapacağınız SMA bağışları ile daha özel ve ömür boyu unutulmayacak hale getirebilirsiniz. Sevdikleriniz mutlu olsun diye yapacağınız bağışların karşılığında hediye göndereceğiniz bağış sertifikası ile özel hissettiğiniz kişilerin de mutlu olmasını sağlayabilirsiniz.

Bağış Sertifikası Hakkında Sık Sorulan Sorular

Bağış Sertifikası

Sevdiklerinize verebileceğiniz en güzel hediye fikirleri arasında mutlaka bağış sertifikaları yer alsın. Kalıcı ve sosyal sorumluluk çatısı altında birine dokunmak, can olmak çok farklı bir manevi katkı sağlıyor. Peki, bağış sertifikası hakkında merak edilen soruların yanıtları neler hemen bakalım.

Hangi Kuruma Bağış Yapılmalı?

Kendiniz için ya da sizin için değerli olan kişiler adına bağış yapmak ve bağış sertifikası hediye etmek istiyorsanız birçok kurum ve vakıf arasından tercih yapabilirsiniz. TEMA vakfı, TEGV, Darüşşafaka, KEDV ve İHH yani İnsani Yardım Vakfı günümüzde en çok bağış yapılan ve güvenilir adreslerdir.

TEGV Bağış Sertifikası Nasıl Alınır?

Türk Eğitim Gönülleri Vakfı’na bağış yaparak sertifika almak son derece kolay ve hızlı bir işlemdir. TEGV resmi internet sitesi üzerinden bağış yaptığınızda tercihinize göre adresinize basılı sertifika ve e-posta adresinize e-sertifika alabilirsiniz. Sertifika türü tamamen sizin isteğinize bağlıdır.

LÖSEV Sertifika Ne Zaman Gelir?

LÖSEV, bağış için kampanyalar yapar. Sizler bu kampanyaya dahil olarak bağış yaptıktan sonra bağış sertifikası kampanya bitiş tarihinden sonra gönderilir. Bu süre ortalama olarak 1 ila 5 iş günü arasıdır. Sertifikanız doğrudan belirttiğiniz adrese basılı olarak gönderilir.

KAÇUV Sertifika Kaç Günde Gelir?

Sevdikleriniz adına KAÇUV’ a bağış yaparak onlara KAÇUV aracılığı ile unutulmaz hediyeler sunabilirsiniz. KAÇUV bağışınızı yaptıktan sonra belirttiğiniz isme bağış sertifikası basılır. Basılmış olan sertifikanız 3 iş günü içerisinde size teslim edilmek üzere kargo firmasına teslim edilir. Eğer sizin için özel olan birinin adına bağış yapıyorsanız o halde hediye sahibinin bilgilerini verdiğinizde doğrudan onun adına özel basılarak ona teslim edilmek üzere yola çıkar.

Related Posts

DIY Solar Power System Installation Guide

Harnessing solar power for your home is not only eco-friendly but also a cost-effective way to generate electricity. In this comprehensive guide, we’ll walk you through the…

DIY Poly Gel Nails Step-by-Step Guide

Poly gel nails have become a popular choice for those looking to achieve salon-quality nails from the comfort of their own homes. This step-by-step guide will walk…

DIY Old Jeans Makeover Ideas

In the world of fashion, it’s no secret that jeans are a timeless classic. They’re comfortable, versatile, and go well with just about any outfit. However, as…

DIY Kitchen Countertop Installation Guide

Are you ready to give your kitchen a fresh and personal touch? DIY kitchen countertop installation can be a rewarding and cost-effective project. In this comprehensive guide,…

How to Install Tires DIY

Installing tires on your vehicle can seem like a daunting task, but with the right tools and a step-by-step approach, you can do it yourself and save…

How to DIY Inground Pool Installation

Are you dreaming of having your very own inground pool right in your backyard? It’s a fantastic idea to create a personal oasis where you can relax…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *