9 Garantili Zayıflatan Bitki Çayı (1 haftada 5 Kilo Vermek Garanti)

Birçok hastalığın çaresi doğada var dersek galiba abartmamış oluruz. Çünkü doğada o kadar mucizevî etki yaratan bitkiler var ki bunların çoğunu henüz bilmiyoruz bile. Özellikle zayıflatan bitki çayı mucizesi ile artık bir çok kişi için kilo vermek oldukça kolaylaşacak. Üstelik 1 haftada 5 kilo vermek garanti!

Günümüzde bu hastalıkların başında en fazla görülen maalesef fazla kilolar gelmektedir. Öyle ki, bu fazla kilolar pek çok insanın korkulu rüyası haline gelmiş durumdadır. İnsanlar bu fazla kilolardan kurtulmak adına çeşitli yolları başvurmaktadır. Fakat kilo vermek isteyen bir çok hastanın sonuçta bu yollardan muzdarip ya da olumsuz bir şekilde ayrıldığı da bir gerçektir.

Zayıflatan Bitki Çayı Önerileri | 1 haftada 5 Kilo Vermek Garanti

Ne yersem ya da ne içsem hepsi yarıyor diyenler, fazla kilolarını atmak isteyenler, vücudundaki yağları ah! bir an önce yaksam diye dövünenler, işte size yardımcı olmak adına garantili olarak zayıflatan bitki çayı arayışına girdik ve derleyip istifadenize sunduk. Hem de 1 haftada 5 kilo vermek garanti!

[geo_alert style=”2″ color=”primary” ]En İyi Android Kilo Verme Uygulamaları Nelerdir?[/geo_alert]

Şimdi size aktaracağımız çayları aktarlardan bulabilir ya da siz kendiniz taze alıp kurutarak ileri de kullanabilirsiniz. Ayrıca şunu da ifade edemeden geçmeyeyim istedim; tatlıları, yağlı yiyecekleri, pizzaları, börekleri, çörekleri yuvarlayıp yuvarlayıp mideye indirdikten sonra içeceğiniz bir bitki çayının size hiç faydası olmayacaktır bilginize.

Yeşil Çay İle Zayıflama

Zayıflatan Bitki Çayı
Zayıflatan Bitki Çayı

Zayıflatan bitki çayı ilk sırasını alan yeşil çay içeriğindeki bileşenler ile metabolizmayı hızlandırmakta ve vücutta bulunan yağları yok etmektedir. Yapılan bir araştırmada yeşil çay içenler ile içmeyenler arasındaki kilo farkı 1,5 kilo olarak tespit edilmiştir. Yani yeşil çayı içenler içmeyenlere oranla ortalama olarak 1,5 kilo daha fazla kilo verdirdiği sonucuna varılmıştır.

Zayıflatan Bitki Çayı: Gece Kızı Çayı

Gece Kızı Çayı
Gece Kızı Çayı

Gece kızı çayı zayıflatır mı sorusunu sık duyar olduk. Oysaki vücutta biriken ödemler tam bir kilo nedenidir. Bundan dolayı gece kızı çayı vücuttaki ödemlerin atılmasında geliştirilmiş ve tamamen zayıflamak için hazırlanmış bir bitkisel zayıflatan bitki çayı olarak karşımıza çıkmaktadır. Ayrıca bağışıklık sistemini güçlendirmekte ve vücutta detoks etkisi yapmaktadır.

Gece kızı çayı içindekiler; avokado, ıhlamur, tarçın, kiraz sapı, ve yeşil limon kurusu bulunmaktadır. Bu çayı tüm eczanelerde bulabilirsiniz. Genellikle sipariş üzeri temin edilebilmektedir. Sipariş üzerine gelen gece kızı çayı demlik poşetler halinde elinizi ulaşmaktadır.

[geo-post id=”12812″ label=”Denemelisiniz!”]

Gece kızı çayı kullanımı için bir bardak kaynamış suyun içerisine bir poşet atarak demleyebilirsiniz. Hazırlanan bu çayı öğle yemeğini yedikten bir saat sonra ve gece uyumadan 1 saat evvel olmak kaydıyla günlük iki kere tüketilmelidir.

Zayıflatan gece kızı çayı kullanılmadan önce ilk olarak vücudunda ki fazla kilolardan kurtulmak isteyenlerin mutlaka bir hekim kontrolünde diyet listeleri hazırlanmalı ve ona göre bir zayıflama programı seçilmelidir. Hepinize şifa olsun.

Zayıflatan Mate Çayı

Zayıflatan Bitki Çayı

Mate çayı için günümüzün en popüler zayıflatan bitki çayı dersek yeridir. Mate çayı içindeki maddeler ile kan dolaşımı hızlanarak zayıflamanız kolaylaşmaktadır. Ayrıca bu çay sindirim sistemini düzenler ve yağlı besinlerin yağlarını vücuda girmesine mani olur. Bunun için bir bardak çay için bir tatlı kaşığı kadar mate bitkisini demleyerek tüketebilirsiniz.

Oolong Çayı ile Kalça ve Göbek Yağları Erisin

zayıflatan çay oolong çayı

Bu bitkisel çayın da ismini yeni duymuş olabilirsiniz. Fakat oolong çayı kullananlar zayıflatan bitki çayı listesinde olması gerektiğini söylüyorlar. Oolong çayı faydaları arasında dikkat çeken ise göbek ve kalça kısmında birikmiş yağ deposunu hızlıca yakıyor olmasıdır. Oolong çayı da aynı mate çayında olduğu gibi bir tatlı kaşığı kadar demleyerek tüketebilirsiniz.

Beyaz Çay

Zayıflatan Bitki Çayı

Beyaz çay, zayıflatan bitki çayı arasında son zamanların modası haline gelmiştir. Özellikle hekimlerin kilo vermek isteyenlere önerdiği bir çaydır. Beyaz çay, besinler kanalıyla alınan yağın vücutta depolanmasını önlemektedir. Bundan dolayı beyaz çayı öğle yemeğinde 2 fincan kadar tüketerek vücudunuzda yağın depolanmasını önleyebilirsiniz.

Limon Otu Çayı

Zayıflatan Bitki Çayı
Zayıflatan Bitki Çayı

Zayıflamak adına kullanabileceğiniz bir diğer bitki çayı da limon otu çayıdır.  İçeriğinde ihtiva ettiği A vitamini sayesinde bir yandan cilt güzelleşirken bir yandan da yağ yakılmasını kolaylaştırmaktadır.  Bunu için bir cezve içine 1 yemek kaşığı kadar limon otunu ilave ederek kaynatıp tüketebilirsiniz.

[geo_alert style=”2″ color=”primary” ]12 Soru da Saç Ekimi Öncesi Sonrası[/geo_alert]

Maydanoz Çayı

Zayıflatan Bitki Çayı
Maydanoz çayı

Maydanoz çayının yağ yakma özelliği yoktur fakat iyi bir sindirim dostudur. Yediğiniz besinlerin sindirilmesini kolaylaştırır ve ayrıca olarak vücutta bulunan ödemleri yok eder böylece size baskülde bir adım öne taşımış olur. Öte yandan maydanozun bir diğer faydası da kalsiyum, potasyum, folat, fosfor, C ve A vitaminleri açısından oldukça zengin bir bitki olmasıdır.

Mucizevi Zayıflatan Bitki Çayı: Pu-Erh Çayı

Zayıflatan Bitki Çayı

Pu-Erh çayı size adı garip gelebilir ya da şimdiye kadar hiç duymamış olabilirsiniz. Fakat Pu-Erh çayının zayıflatma etkisi vardır. Sabahları tüketildiğinde yağ hücrelerini küçültüp uzun zamanda vücuttaki yağ oranını yok etmede veya azaltmada etkisi olmaktadır. Hem de 1 haftada 5 kilo vermek garanti!

Tarçın Çayı

Zayıflatan Bitki Çayı
Zayıflatan Tarçın Çayı

Aslında tarçın çayının kokusu bile yeter zayıflatmaya. Öte yandan içeriğinde bulunan bileşenler sayesinde Tarçın çayının termojenik etkisi bulunmaktadır. Bu etki sayesinde Vücut sıcaklık derecesi yükselir ve metabolizmanın çalışma sistemini daha hızlı hale getirir. Böylece de siz yağları hızlı bir şekilde yakarsınız.

Zayıflatan bitki çayı listemizde yer alan Tarçın çayı, kan şekeri seviyesini dengede tutarak iştahı kapatır ve kolesterolü de dengeler. Tarçın çayını hem sadece tarçın şeklinde kullanabilir hem de hazırladığınız diğer bitki çaylarına toz ya da kabuk tarçın şeklinde ilave edebilirsiniz.

 

Related Posts

DIY Solar Power System Installation Guide

Harnessing solar power for your home is not only eco-friendly but also a cost-effective way to generate electricity. In this comprehensive guide, we’ll walk you through the…

DIY Poly Gel Nails Step-by-Step Guide

Poly gel nails have become a popular choice for those looking to achieve salon-quality nails from the comfort of their own homes. This step-by-step guide will walk…

DIY Old Jeans Makeover Ideas

In the world of fashion, it’s no secret that jeans are a timeless classic. They’re comfortable, versatile, and go well with just about any outfit. However, as…

DIY Kitchen Countertop Installation Guide

Are you ready to give your kitchen a fresh and personal touch? DIY kitchen countertop installation can be a rewarding and cost-effective project. In this comprehensive guide,…

How to Install Tires DIY

Installing tires on your vehicle can seem like a daunting task, but with the right tools and a step-by-step approach, you can do it yourself and save…

How to DIY Inground Pool Installation

Are you dreaming of having your very own inground pool right in your backyard? It’s a fantastic idea to create a personal oasis where you can relax…

This Post Has 4 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *